Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen ajándékot készítsek...

Milyen ajándékot készítsek páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit készíteni páromnak Valentin napra. Nincs keresetem, úgyhogy venni nem igazán tudok. Ő igazából nem is szereti ha veszek neki valamit, úgy értve hogy inkább ő ad nekem szívesebben, de én is így vagyok ezzel, de annak biztosan nagyon örülne ha én készíteném saját kezűleg. 4 éve vagyunk együtt, én 22 éves lány vagyok, párom 34 éves. Remélem tudtok nekem segíteni.
2011. jan. 11. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Készíts neki szappant, vagy öntsél gyertyát, vagy valami kencét csinálj neki.www.creativiky.hu-n találsz erre vonatkozó recepteket.
2011. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. jan. 11. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél 1 méter piros plüsst (200Ft,de ha találsz otthon piros anyagot,az is jó), varrj szép nagy sziv párnát

és himezd rá,hogy Szeretlek Lacikám/Bélám....

vagy himezz rá vmi szép idézetet,vagy ha macinak becézed akkor egy macit


(páromnak csináltam ilyet,ma is azon alszik:))

2011. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aznap reggel vidd Neki ágyba a reggelit. Pirítósból pl. sütikiszúróval lehet szivecskét kivágni, és valamilyen piros (málna, ribizli) lekvárral megkenni.

Nem saját ötletem, egyszer olvastam valahol.

2011. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!