Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit készitsek a...

Milyen sütit készitsek a páromnak hétvégére? Könnyüt szeretnék, gyümölcsökkel vagy nagyon csokisat.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg mézes kalács félét
2010. okt. 13. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyümölcsös:

[link]


[link]


Csokis:

[link]


[link]

2010. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
almás kekszes :)
2010. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Apple Crumbel = Almás morzsa

4 almat megpucolsz, megcukrozod, megfahejazod, megszorod mazsolaval, megontozod citromlevel, beteszed a hutobe, amig megcsinalod a morzsat.

Morzsa: lisztet, cukrot, vajat osszemorzsolsz egy talba, nem tudok mennyiseget irni, de legyen morzsas allaga :).

Vajazz ki egy tuzallo talat, lisztezd be, tedd bele az almas-mazsolas-fahejas-citromos-cukros cuccot, egyengesd el szepen, tedd ra a morzsat, aztan vagd be az elomelegitett sutobe. 180 fokon szoktam sutni, kb 20 perc alatt kesz, a teteje legyen ropogos barnas. LEHETETLEN ELRONTANI :) en vaniliamartast csinalok melle, ha van kedvem, de anelkul is finom.

Konnyu gyumolcsos, gyors... De vigyazz mert ezutan ezt fogja kovetelni mindig.

2010. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Adri baba válasza:
muffin
2010. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a muffin jo lenne,de egyszer csináltam banános-csokisat és olyan volt a belseje mintha nyers lett volna,de teteje meg már tul volt sütve,pedig ugy sütötem,mint ahogy a neten olvastam.
2010. okt. 14. 13:59
 7/9 Adri baba válasza:

Írok egy receptet tuti befutó!Nem ronthatod el!


1 poharas tejföl(kicsi) Innentől a tejfölös pohár a mérce

2 pohár liszt

1,5 cukor

0,5 olaj

1 vaniliás cukor

1 sütőpor

2 tojás sárgája


ezt mind kutyuld össze,majd a 2 tojásból a fehérjéket verd habbá és azt is finoman keverd bele.


Nekem soha nem égett meg és nagyon finom lett azzal ízesíted amivel jól esik.

Próbáld meg hogy az elején 10perc lassabb lángon sütöd majd vedd fel egy kicsit!Tűpróbával látod mikor jó.

Jó étvágyat!

2010. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez amugy muffin?bocsi,de kezdö vagyok,mit ajánlanál bele?kis csoki darabok jok lennének?ja és kb menyi fokon süssem?
2010. okt. 14. 20:56
 9/9 Adri baba válasza:
csokit szoktam tenni bele...alősször 10 percig lassabban vagy egy kicsit felveheted 2-3 fokozat
2010. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!