Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Férfiként kicsit tanácstalan...

Férfiként kicsit tanácstalan vagyok most ebben. Nőként örülnétek egy ilyesmi ajándéknak valentin vagy nőnapra?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek ezek a süthető gyurma ékszerek, különösen a vörös rózsa. Mivel pécsi vagyok így postaköltséget sem kellene fizetnem. De nem vagyok benne biztos, hogy a páromnak tetszene.

Ti mit gondoltok?


22/F


képek: [link]



2012. febr. 9. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én örülnék neki, mert egyedi és kreatív.Nem csak bemész egy hipermarketbe, és lekapod a polcról az első szívecskés szart.Nekem személy szerint a fekete fülbevaló piros díszítéssel jobban tetszik, azt hétköznap is felveheti! (Ritkák manapság a kreatív férfiak:)
2012. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is tetszenek, de nem biztos, hogy a párodnak is fog. Neked kell tudni, hogy illenek-e a stílusához ezek a bohókás, vidám darabok.
2012. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a képet nem engedi megnézni, de biztos örülnék neki

szerintem minden nő örülne egy ilyennek !!

25N-

2012. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki! :)
2012. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 14:50
 6/7 anonim válasza:
Cuki örülnék neki :))
2012. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszene. Viszont a munkáit látva más pécsi készítőtől vásárolnék.
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!