Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Romantikátlan Valentin nap -...

Romantikátlan Valentin nap - hogyan?

Figyelt kérdés

Igazából mindketten totálisan ellene vagyunk ennek az egész valentinnapozásnak, csak merő véletlenből jött ki a lépés úgy, hogy holnap tudunk találkozni, és együtt is aludni, de azért valamivel mégis szeretném meglepni - nem azért mert február 14-e lesz, hanem csak úgy.

A dolog lényege annyi, hogy mindkettőnkből totálisan hiányzik a romantika, legalábbis a hagyományos értelemben vett formája - tehát gyertyafényes vacsorák, nyálas filmek, versek, ömlengések, ajándékok kilőve...

Valami olyasmit szeretnék, ami megmaradna benne még sokáig, de mégsem túl ömlengős...


2012. febr. 13. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten ellen vagytok, akkor most miért akarod erőltetni?


Vigyél egy kis színt,változatosságot,érdekességet,meglepit az "együtt alvásba"

2012. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eszter12345 válasza:
77%
Én tavaly kaptam egy macit valentín napra és volt rajta egy sapi amin a fiú neve volt. Ha a macival alszom olyan mintha itt lenne!Azóta is meg van és nagyon emlékezetes ajándék szerintem. Lehet hogy ez egyeseknél csöpögősnek számít, de szerintem jó ötlet ! :)
2012. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetni akarom, igazából ez az egész korábbra lett tervezve, csak mint már írtam, pont így jött ki.

A kérdés megfogalmazását meg így tudtam legegyszerűbben és legrövidebben megoldani :)

2012. febr. 13. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen, nekünk pl. az ilyen macis dolog is sok már :)

Pont ezért vagyok tanácstalan...

Jelenleg meg még a szexszel sem tudok nagyon variálni, "közbeszólt a Vörös hadsereg"... :/

2012. febr. 13. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a "Vörös Hadsereg"-ezt még így nem hallottam:)

De akkor meg lepd meg épp ezzel, hogy most megörvendezteted másképp...

2012. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sztriptizelj neki,aztán orális szex

(kivéve ha hasfájós vagy,akkor nehéz magadra erőltetni)


főzz finomat,társasozzatok

2012. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzetek valami jó filmet összebújva, forrócsoki, csináljatok esetleg valami sütit, pudingot közösen és nasizzatok, beszélgessetek.
2012. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!