Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek nagy baj ha...

April007 kérdése:

Szerintetek nagy baj ha szingli vagyok valentin napon? (többi lennt)

Figyelt kérdés

igazábol most vagyok álltalános iskolás de van egy olyan 'jo' tulajdonságom h mindent tulreagálok meg lámpalázas és nem a legmagabiztosabb lány vagyok.. és ht kb. 7-8 napja szakitott velem egy fiu aki azt mondta 'csak akk szakitunk ha én akarom/én szeretném.

ht végül is ő szakitott és az èn fülem hallatára mondta (a hevrok között) h csak futokaland voltam neki meg ijenek.. ugy h mostanàban kicsit szétesettnek érzem magam mindennel szemben.


2013. febr. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas probléma!
2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Inkább írni tanulj meg.
2013. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért elég vicces egy általános iskolástól ilyen látni, hogy szingli vagyok.. :D


Ugyan már, nem ez a döntő. Én eddig minden Valentin napon egyedül voltam, és élek, virulok még mindig. :))


Egyébként ajánlom, hogy tanulj meg helyesen írni, sokkal szimpatikusabbak a fiúknak azok a lányok, akik tudnak szépen fogalmazni és helyesen írni.

18/L

2013. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ohm az jo. egyèpként könyvet irok és 12 éves vaok. csak a neten nem szoktam a helyesirásal foglalkozni.
2013. febr. 10. 21:21
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nemcsak neten nem figyelsz az írásodra. Én még véletlenül sem írom le az egyébkéntet egyépkéntnek, de a legszebb a "vaok" volt.
2013. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, és neked ekkora probléma hogy szingli vagy valentin napon?


Édes Jó Istenem hova fajul a világ....

2013. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

1.: Ilyen helyesírással megnézném a könyved... Ennyivel én meg a dogáknál nem foglalkozom a helyesírással, mert az "csak egy doga". Én sem írok mindig mindent helyesen pl. facebookon a chaten és van olyan, hogy elgépelek egy-egy betűt, de ha már olyanokat írnék, hogy "egyépként" meg "álltalános" vagy "ijenek". Mondd, komolyan nem bántja a szemed?!

2.: Egyáltalán nem baj, ha szingli vagy, én is az vagyok. Elkönyveltem ezt az egészet úgy, mint valami "Official Forever Alone Day"-t és ennyi. Ugyanúgy megy tovább az élet, ez van, kész... :)


12/l

2013. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!