Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ki hogy ünnepli a Valentin-nap...

Ki hogy ünnepli a Valentin-napot? Ünneplitek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert mi amikor összejöttünk, mindig vettünk egy apróságot a másiknak és van egy étterem, ahova évente egyszer ezen a napon elmegyünk. Ez a 6. Valentin-napunk, az első, amióta házasok vagyunk. Épp fél órája hívtam fel a férjem, hogy ne vegyen semmit, ne az ajándékozásról szóljon, hanem csak arról, hogy elmegyünk a jó kis helyünkre és kész :) Ez a szeretetről szól. Tehát az évek alatt rájöttem/tünk, hogy nem az ajándékozás a lényeg, hanem, hogy szeressük egymást, hiszen nem csak ezen az egy napon szeretem a férjem. Viszont az étterem már szinte hagyomány, erről nem akarunk lemondani, bár máskor is szoktunk járni, ennek mégis van valami különleges jelentése :) Tudom, hogy van, aki nem tartja, ezzel sincs semmi baj, azok véleményére is kíváncsi vagyok, természetesen kultúrált kereteken belül :) És mindenkinek szép napot kívánok! :)

2013. febr. 14. 10:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Este "ünnepeljük" a hálóban. Külön vásárolni nem szoktunk.
2013. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, 2. vagyok, köszönöm a jókívánságot. :) Amúgy ez a sütés-dolog nálunk is probléma, én olyan szívesen csinálnék sütit neki, de nem szereti se a sütiket, se a tortát. :( Pedig anyukája is olyan finomakat sőt, de abból sem eszik soha. Egyébként drukkolok Nektek, hogy sikerüljön jövőre már babával ünnepelni. :)))
2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Mi 12 éve vagyunk együtt, egy-egy Szamos marcipán szivet szoktunk venni egymásnak.

Holnap mondjuk elmegyünk vacsizni, de nem elsősorban emiatt, hanem holnap lesz aki vigyázzon a fiunkra.

2013. febr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
Főzök vacsit, sütök sütit, lesz eper, pezsgő és szexi fehérnemű. Nàlunk ez a hagyomàny. Ez a mai program, holnap wellness hétvégére indulunk, pont jól jött most kiaz időpont.
2013. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nálunk csak kis apróság van, semmi extra. :)

7 éve vagyunk együtt.

23/L

2013. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Mi tulajdonképpen nem a Valentin napot ünnepeljük... Csak így, hogy Valentin nap van, mindig eszünkbe jut, hogy rég nem voltunk erre-arra. Úgyhogy mi holnap elmegyünk vacsorázni. Egyébként is szoktunk menni, de általában akkor, ha már jó az idő és ki lehet ülni este is, ilyenkor - télen - nehezebben szánjuk rá magunkat, pedig mindig jól szoktak sikerülni az ilyen összejövetelek. Nálunk nem az van, hogy júj, "Valentin nap van, mit vegyek?", hanem hogy "jézusatyaúristen, már eltelt másfél hónap az évből és még nem csináltunk együtt semmit Szilveszter óta". Szóval erre jó nekünk ez az ünnep, mert legalább észrevesszük magunkat, ugyanis leghamarabb áprilisban lenne mit ünnepelnünk. :)
2013. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Mi már reggel megünnepeltük a Valentin napot,sétáltunk,és közösen kimondtuk a szakítást. Azért mindenkinek szép napot kívánok :)
2013. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaaj :( Sajnálom :( de remélem, hogy azért jól vagy, és tényleg közös megegyezés és jobb így :)
2013. febr. 14. 11:25
 19/30 anonim válasza:
Köszönöm kérdező :) (szakítós 17es)
2013. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nekünk is a 6. Valentin napunk,Kedves Kérdező!:)

Mindenképpen "tartjuk",ha mást nem szóban.(Bírom egyébként akik sütnek főznek meg készülnek minden-félével és hozzáteszik,hogy de nem tartják különösebben!:))

Szóval,mára eddig annyit terveztem,hogy ajándék+extra szerelmeskedés.Aztán ahogy itt olvasgattam a dolgokat még jobban felbátorodtam,úgyhogy kedveskedek kétféle édességgel is,meg főzöm valami fincsit,plussz szétpakoltam egy csomó gyertyát.:) Csak nemtudom mikor jön haza,így azt sem még,hogy kivitelezzem a gyertyafényt mire hazajön...na mindegy... Még ötlet?:)

Nektek egy nagyon kellemes,meghitt, szerelmes vacsorát kívánok az étteremben és persze finom fogásokat!;) 24/N

2013. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!