Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ki hogy ünnepli a Valentin-nap...

Ki hogy ünnepli a Valentin-napot? Ünneplitek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert mi amikor összejöttünk, mindig vettünk egy apróságot a másiknak és van egy étterem, ahova évente egyszer ezen a napon elmegyünk. Ez a 6. Valentin-napunk, az első, amióta házasok vagyunk. Épp fél órája hívtam fel a férjem, hogy ne vegyen semmit, ne az ajándékozásról szóljon, hanem csak arról, hogy elmegyünk a jó kis helyünkre és kész :) Ez a szeretetről szól. Tehát az évek alatt rájöttem/tünk, hogy nem az ajándékozás a lényeg, hanem, hogy szeressük egymást, hiszen nem csak ezen az egy napon szeretem a férjem. Viszont az étterem már szinte hagyomány, erről nem akarunk lemondani, bár máskor is szoktunk járni, ennek mégis van valami különleges jelentése :) Tudom, hogy van, aki nem tartja, ezzel sincs semmi baj, azok véleményére is kíváncsi vagyok, természetesen kultúrált kereteken belül :) És mindenkinek szép napot kívánok! :)

2013. febr. 14. 10:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is :)


Kedves utolsó, én ezt úgy szoktam megoldani, hogy rátelefonálok, ha ilyennel készülök, bár mivel sokszor telefonálok, ez biztos nem feltűnő :D, de felhívom, hogy csörögjön már rám, hogy mikor jön kb, mert kéne 1-2 dolog hazafele, és együtt megvehetnénk. Aztán amikor hív, köszi, már megvan. És onnan gondolom 10-15 perc. Elég gagyi kifogás, de nálam ez már bejött :D :D :D most hirtelen jobb ötletem nincs :D majd azért írjátok meg, mit szóltak a pasik :D

2013. febr. 14. 14:48
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
Köszi,de "sajnos" még ilyen ügyben sem szoktam kamillázni,egyszerűen nem megy.:) Nem tudnék ilyet mondani,ha egyszer nem igaz.:) De az se gáz szerintem ha akkor gyújtom be,mikor már itthon van.:) Én is várom a Te beszámolódat majd!:)
2013. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

:) elhiszem, én sem tudok neki füllenteni :D rocker egyébként, imádja a METALLICA zenekart :D 2010-ben itt voltak koncertezni. Gondoltam meglepem 2 jeggyel, a kuzinjával is beszéltem. Ez volt januárban. Na mondom, majd a születésnapja előtt 1 héttel odaadom a jegyet, a szülinapja máj. 16, koncert máj, 14, na mondom majd olyan 10-e körül. Á mondom, a névnapja előbb van, márciusban, inkább akkor. De még messze van, na majd Valentin napon, de még az is egy hónap :D. Nem baj, úgy is megyünk anyukája szülinapjára, majd ott megkapja január végén :D :D:D nem bírtam addig várni, mert vigyorogtam, mint a tejbetök, és ahogy hazaért, kb. negyed órával később már nála voltak a jegyek azon a napon, amikor megvettem őket :D :D ebből a szempontból nem vagyok jó :D úgyhogy teljesen átérzem, hogy nem tudsz neki fülizni :D

mi épp most készülődünk az étterembe, reméljük még előtte lesz még egy kis "meglepi" :P Egyébként hozott egy gyönyörű szál rózsát :) mindegyiket elrakom, amikor hoz :) azért csak egy szálat hoz :)Mindenkinek további kellemes romantikát! :)

2013. febr. 14. 17:35
 24/30 anonim válasza:

Mi, most ünnepeljük először a Valentyin napot. Este hat órakor elénekeltük a szovjet himnuszt, és megemlékeztünk Valentina Csereshkova szovjet űrhajósról, aki az első nő volt a világűrben.

- Happy "name-day for her!

A szívünk együtt dobbant, mert arra gondoltunk, hogy a mohácsi busójárást is így fogja ünnepelni egyszer a nagy világ!

Ez kimondhatatlanul felemelő érzés számunkra!

2013. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szia! 20-22 vagyok. Na volt "meglepi" s miegymás?:) Miket ettetek,hogy éreztétek Magatokat...stb.?

Nekünk nem is gondoltam volna,hogy ilyen jól sikerül az ünneplés.A gyertyákat közösen gyújtottuk be,amikor hazajött,kitekertük az évfordulós rumunk nyakát,tv ki,zene be,kb hajnali 3-ig elvoltunk...:) Nem volt semmi.:)

2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Ez nagyon jól hangzik :) Örülök, hogy ilyen jól sikerült a meglepi :)

Mi elmentünk az étterembe. A férjem steak-et evett, én camamberttel töltött rántott csirkemellfilét hasábbal :) kaptunk 1-1 pohár pezsit ajándékba, üdítő + sör volt még :) megettük és jöttünk haza, kb. fél 10-re értünk haza. Előtte én ugye kaptam virágot, meg volt egy kis papás-mamás :P. Mikorra hazaértünk, a férjem nem volt túl jól, úgyhogy le is feküdt :( Ezt leszámítva viszont nagyon jól éreztük magunkat :)

2013. febr. 15. 16:46
 27/30 anonim válasza:
100%
Nem veszünk egymásnak soha semmit. De meglepjük egymást, néha ő, néha én:) Mire hazaértem a sulimból, egy címke volt a bejárati ajtón egy nagyon aranyos kis szöveggel. Már ott elkezdtem "olvadni" :) Majd rózsaszirmokkal volt végigszórva az út a fürdőszobáig, és gyertyák a folyosó szélén, és egy kép izgató kép:) A fürdőszoba csak egy darab gyertyától világított, és ott várt engem a kádban. Gyönyörű volt. Úgy gondolom nem feltétlen kell ajándékozni, a kis meglepetések együtt sokkal többet jelentenek.
2013. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
17F, csak mellékesen. :)
2013. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

25. vagyok. Az a durva,hogy ma épp azt főzök,amit ettél az étteremben!:o Pont azt.:o Érdekes... Sőt hogy tetézzem épp ma mondtam a Páromnak,hogy majd steaket akarok sütni valamikor (meg házi hamburgerhúst is mondtam). Csak leírtam,hogy ne legyek egyedül a ledöbbenéssel. Micsoda "véletlenek"!:) Megyek dézsmálok is kicsit a camembertből (csak hagyjak a vacsihoz is)!:)

Akkor éljenek a 6. Valentin Naposok!:)

2013. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mivel barátommal hetente-kéthetente egyszer találkozunk, pont nem találkozunk valentinnapkor. Sőt abban sem vagyok biztos,hogy tudja,hogy létezik ilyen ünnep. Úgyhogy elmegyek barátnőmmel sütizni és moziba :D
2014. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!