Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Megünneplitek a Valentin napot?

Megünneplitek a Valentin napot?

Figyelt kérdés
ha igen,hogyan?

2013. febr. 14. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egy romantikus éjszakával.:) meg egy kis ajándékkal, de szerintem az nem igazán fontos:)
2013. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem. idióta ünnep. minden nap imádom a párom és ki is mutatom. ma se lesz extrább
2013. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkora félreértések vannak az ünnepekkel kapcsolatban, a Valentin nem arról szól, hogy csak aznap vagyunk szerelmesek, mint ahogy pl. a karácsony sem arról szól, hogy csak aznap szeretünk, hanem az ünneplésről. A névnapunk megünneplése sem jelenti azt, hogy az év többi napján nem ugyanaz a nevünk.


A Valentin napot annyira nem szeretem, nekem olyan idegen ünnep, nincs nálunk hagyománya, meg nagyon elment az anyagiasság felé, ezért nem is nagyon tartjuk. Azért egy szál virággal, egy kis sütizéssel megünnepeljük, ha lehet így mondani, de nem kerítünk neki nagy feneket.

2013. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszoktuk, ma megyünk torkos csütörtökre csülök házba,egymásnak vettünk apróságot (2000 ft volt a határ) és este meg romantikázunk nem a gép előtt ülünk :)
2013. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek valentin nevü ismerőseim, tehát nem.
2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megünnepeltem néhány nyelvtan tétel társaságában. Nem volt jó ünneplés, de ez van. :D


És az élet furcsasága, hogy pont holnap randizok egy sráccal.. :)

2013. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!