Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ha fogalmazást kéne írnotok a...

Ha fogalmazást kéne írnotok a valentin napról akkor röviden tömören miről szólna?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy ostoba amerikai, illetve angolszász szokás. Ami csak a pénzpocsékolásról szól. Egyedül a kereskedelem profitál belőle, mert minden vacakot el tud adni ilyenkor.
2013. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Valentin napon a szerelmeseknek "kell" megajándékozniuk egymást. Magyarországon február 14-én tartják, meg általában máshol is. Amikor nálunk divatba jött, még Bálint napnak hívták.
2013. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindkettőtökkel. Én úgy vagyok ezzel az ünneppel hogy ha van párom akkor örülök ezen a napon annak hogy nem egyedül vagyok. Mégpedig azért mert pl Pécsen nagyon sokan, pláne az árkád tele van párokkal akik fel alá mászkálnak kézen fogva és rosszul esik nézni ha nekem épp nincs senkim. Szerencsére emiatt nem búslakodok idén, ugyanakkor tavaly sem. :)
2013. nov. 6. 19:24
 4/27 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Biztos valamilyen számomra szellemeset vetnék papírra. Például aprolékosan leírnék egy átlagos napot, ezzel kifejezve, hogy számomra semmit sem jelent.
2013. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 gungasam ***** válasza:
Az "amerikanizálódás" biztos jele, bizonyítéka. Lehetőség arra, hogy azt lóvét amit amúgy is elcsesznénk (mert könnyen jött) "jó" okkal költsük haszontalanságokra.
2013. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ahogy elnèzem a kommentjeiteket, nem vagytok az a valentin napkor való ajàndèkozós típus. Ezekszerint ha van pàrotok nem adtok neki semmit? Esetleg egy szàl rózsàt vagy vmi desszertet. Nõnapkor a kedveseteknek szoktatok adni egy szàl viràgot vagy bàrmit? Csak mert fèrfi napot meg nem ünnepli senki.
2013. nov. 7. 11:21
 7/27 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Van párom, nem "ünneplünk" Valantín-napot. Ettől függetlenül más napokon, teljesen spontán, meglepetésszerűen szeretjük egymást megajándékozni apróságokkal.
2013. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Mi is úgy vagyunk, mint az előző hozzászóló.
2013. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én megemlíteném, hogy milyen események évfordulója van még azon napon amit sokan elfelejtenek.
2013. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

[link]

9. vagyok.


1931 – Ezen a napon mutatták be a Lugosi Béla által játszott Dracula filmet.

Én főleg ezt írnám bele :D

2013. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!