Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ez jó lesz valentin napra?...

Ez jó lesz valentin napra? Vagy valami jobb ötlet? Fiúk, mennyire örülnétek?

Figyelt kérdés

Még mielőtt azt írnátok,hogy miért nem adok egy hasznos dolgot, ha már ajándékozás van valentin napkor...azért mert más alkalmakra kapott olyat amire szüksége volt és hasznos is volt.Mivel ez a szerelmesek napja, szerelmes ajándékra is gondoltam, ami kettőnkről szól. Egy kispárnára a képünkkel.

Erotikusabbat nem igazán tudok még adni,mert a szüleivel él egy kisebb lakásban, és nem szeretném,ha olyat látnának.

Mit gondoltok erről? Jó lesz-e ez vagy milyen hasonló dolgot adhatnék?


2014. febr. 7. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Szerintem fiúnak nem jó...én ha fiú lennék, tuti nem vállalnám fel...bocsi de egy kulcstartó közös képpel jobban hangzik
2014. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke válasza:

csajnak adni ezt jó ötlet. kis párnácska pasinak sztem ratyi én húznám a számat tőle (ismétlem ÉNN)


te ismered a pasid, te tudod mi lenne neki jó.

nekem egy szívecskés alsógatya is örömet okozott azt kész, de a párna az nem kéne (NEKEM)

2014. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem hülyeség. Barátnőmtől kispárnát kaptam a képünkkel és nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Amikor nincs velem nagyon jó érzés magamhoz ölelni.

Szép dolog ez az ajándékozás , de ez a nap semmit sem ér ha átgondolod. Kineveztek egy napot a szerelmeseknek... Szerintem teljesen felesleges , mert mi minden egyes nap ugyanúgy szeretjük egymást. Valamint megbeszéltük,hogy nincs szükségünk ajándékra, mert a szerelmünk a legfontosabb.


uI.:

Lehet , hogy most jönnek majd a leszólások:

DE! én sem megyek üres kézzel :) Rózsát fog kapni a barátnőm :) Valamint lehet szerenádozom.

2014. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annak kell örülni, amit kapunk. Ej, a sok igényes.
2014. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves ajándék. Ha nem vagy vele, akkor sem kell este egyedül elaludnia, mert ott lesz a párna, a közös képetekkel. :)

Persze, neked kell tudnod, hogy milyen a fiú, mennyire értékelné az ilyen ajándékot.

2014. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!