Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Barátom 27 éves és nem tudom,...

Barátom 27 éves és nem tudom, hogy elég-e a parfüm (Whisky)?! Fiúk ti, minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 08:38
 1/3 anonim válasza:

Most egy dologgal tisztában kell lenned pl "Fiúk ti, minek örülnétek?" nem mindenki szereti a Whisky-t. pl én sem, ha parfümöt veszel neki lehet olyat veszel neki ami neki nem tetszik illatra, ha márkás ha nem, ha meg ugyan olyat veszel neki csak pl valamilyen készlet szerűt akkor értelmetlen.


Parfüm, Whisky hétköznapi dolgok amiket bármikor megvehetsz ha csak meg akarod lepni.


Legyél kreatív, te ismered a barátod, egy apróság, tárgy vagy bármi, ami a hobbijával kapcsolatos ha van, vagy az érdeklődési körébe tartozik, vagy bármi ami maradandó számára az érdemesebb.


Whisky-t megissza ivott egy jót, a parfümöt meg elfúja.


remélem érted mire gondolok

2014. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A parfum markaja Whisky:D nem a piara gondolok:DD
2014. febr. 13. 07:31
 3/3 A kérdező kommentje:

És értem én, hogy mire gondolsz, de fogalmam sincs, mit csinálhatnék,vagy adhatnék neki:s így, megvettem a parfümöt, a whisky nevezetűt.

Lehet félre érthetően írtam,sőt biztos, de így jött össze.

2014. febr. 13. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!