Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin nap, valentin nap,...

Valentin nap, valentin nap, valentin nap, valentin nap, valentin nap, valentin nap. Nem idegesítő?

Figyelt kérdés

Mi van mindenkivel ilyenkor? Ez is csak egy nap mint a többi. Ha valakik szeretik egymást, akkor a többi napon is szeretik egymást.

Ez olyan mint ha kikiáltanám június 6-át a sz*rás világnapjának, de bármiben lefogadom hogy semmivel sem esne jobban aznap sz*rni, csak a felhajtás lenne körülötte nagyobb.

Emberek...



2014. febr. 14. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
ezt most felírom és június 6-án kiírok egy kérdést a szarás világnapjával kapcsolatban. készüljetek!
2014. febr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én akkor inkább a D-napra fogok emlékezni, csak hirtelen ez jutott eszembe :D
2014. febr. 14. 00:55
 3/22 anonim ***** válasza:

Oké rendben elhiszem, de mégis mit vegyek Valentin napra? :D

(a szív alakú pizza már megvan)

2014. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Valahogy el kell fogynia a szív alakú csokiknak is

Amúgy meg nem értem miért vagytok ezen ennyire fen akadva?

Egy ünnep ami a szerelem ünnepe ennyi erővel a karácsonyt és a többi dolgot is lehúzhatnátok.

2014. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Csefy,addig visszatartom,csak miattad!
2014. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

5.

egy hét múlva találkozunk a sebészeten :D

2014. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért karácsonykor kicsit nagyobb horderejű dolgok történtek de mindegy. :)

Azt sem tudom miért épp ma van a szerelmesek napja. Biztos hasonló apropóból születhetett mint a most megalakult szarás világnapja.

2014. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nem Bálint-nap van? Amúgy nem érdekel, rohadjanak bele...
2014. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
ja pár csóka, akik pénzt akartak csinálni a semmiből, február 14-én a sok panaszkodást olvasták a gyk-n és megalkották a valentin napot. hm...a szarás világnapjára gyártatok sok klotyópapírt és gazdag ember leszek! muhahahahahahah
2014. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Na és aztán? Az anyák napja sem azért anyák napja, mert máskor nem szeretné az ember az anyját, a születésnap sem azért születésnap, mert az év többi részében nem ugyanannyi évesek lennénk.

Mi sem ünnepeljük különösebben a Valentin napot, de akinek tetszik, miért ne tehetné? Engem egyáltalán nem zavar, nem is értem, másokat miért?

2014. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!