Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen idegesítő szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idegesítő szokásai vannak a párotoknak? Mennyi idő után ütközött ez ki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeret minden nap meginni egy sört, de ezt már az elején is mondta, hogy ennek tudatában döntsek mellette.
2014. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden kajából egy falatot otthagy. Mindenből. Mindegy mennyire éhes, vagy nem éhes. Egy darab falatot otthagy. Fogalmam sincs miért csinálja.


A tányérokat/poharakat, nem a mosogatóba teszi, hanem közvetlenül a mosogató mellé lerakja, még ha a mosogató üres is. (nem értem, hogyha már elviszi odáig, miért nem a mosogatóba teszi).


Horkol (bár ez nem olyan idegesítő :D).


A zoknikat mindig a földre dobja a csap alá.


1-2 hónap után már feltűnt, hogy ilyen. :)


22L

2014. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Horkol, csikorgatja a fogát álmában. És ezzel csak engem tüntet ki, ugyanis amíg otthon élt az anyjáékkal, ott nem horkolt, és a másik dolgot se csinálta. Elég éberen is aludt.


Mellettem mélyebben alszik, és ezek a dolgok kijöttek nála. Enyém a megtiszteltetés:D


Mikor hazaér a munkából, én már megfőztem a vacsit, és akkor panaszkodik hogy forró:) Hát bocs de nem tudok hidegen főzni...:)


27/N

2014. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Nem szereti a ruháit összehajtogatni

-Kis titkolózós, olyan szinten, hogy nem hoz fel olyanokat, hogy "Jaaaaaj, képzeld, ez meg ez meg ez meg ez történt ma velem, vagy ez meg ez meg ez olyan érdekes volt" (Jó, legalább nem kell a hülye csacsogást hallgatnom, és ha van kedvem, felhozok egy témát, úgyis beszélgetünk)

-Nem zavarja, ha az ágy össze-vissza van, ő úgy is belemászik (én képtelen vagyok úgy elaludni benne)


Ő 27 F

Én 18 L

2014. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!