Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek jó ötlet valentun...

Szerintetek jó ötlet valentun napra? Valami szuper dolgot szeretnék

Figyelt kérdés

16L vagyok.

A barátommal 2eve vagyunk egyutt.

Valami csúcs szuper dolgot adnek neki valenti napra. Ő 20eves,kulonosebb hobbija nincs. Dolgozik.

Imadom hogyha a ruhaink passzolnak egymashoz,ezert vettem neki egy ugyanolyan inget ami mar nekem is van csak fèrfiba. Nekem nagyon bejon.

Aztan vettem neki egy Playboyos parfumot,venni akarok neki egy nagyon puha pledet,hogyha nem vagyok ott vele tudja olelgetni meg persze tudjon vele takarozni.

Meg azt talaltam ki hogy veszek egy szexi fehernemut felveszem es raveszem az inget amit vettem neki es egy lassu zenere leveszem az inget kicsit tancolok neki aztan odaadom magam.

Szerintetek ez igy eleg lesz?


2016. febr. 3. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bámulatos!!! Évente egyszer van 1 nap amikor minden bolond ajándékot vesz a szerelmének, ezzel is növelve az eladók nem kevés pénzét..:) Ezek szerint te csak valentin nap alkalmával kedveskedsz?? Végül is mindegy mit adsz, mert neki egyre megy.
2016. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

.....-.-

Nemcsak akkor kedveskedek neki,normalis valaszokra gondoltam

2016. febr. 3. 16:42
 3/12 anonim válasza:

Úristen ez most komoly?

Neked még a fiúzás se való már az elején nevettem kínomba de az végén már visítottam.

16 évesen a tanulni valónak szenteld magad ne pasinak add magad.

2016. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kituno tanulokent nem tudom hogy hova tanuljak jobban edesem..

Tudod nem egy csitri vagyok.

Van eszem es siman megalapozom a jovomet ugyhogy nem vagyok rad kivancsi!!:)

2016. febr. 3. 19:27
 5/12 anonim válasza:

Istenem,ha kiírsz valamit akkor fogad el a válaszokat!

Nem vagy csitri?De még is itt írogatod,hogy rá vetted magad pff szánalmas és röhejes!

2016. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kivancsi lennek h te mit ertel el az eletben ennyi idosen... Szerintem te vagy a szanalmas hogy ide jarsz osztani azt a keves kis eszt amit kaptal.

Majd ha vegig csinalod azt amit en akkor beszelhetunk.

Es szerintem az a legszanalmasabb hogy kiirtam egy normalis kerdest,amire normalis valaszokat varok.

Ehelyett idejonnek ilyen nagyon okosok,mint te...

Hat igen ez a 21.szazad....

2016. febr. 4. 13:38
 7/12 anonim válasza:
Na akkor soroljad mit tettél le az asztalra.!
2016. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vicces vagy,de ugye nem gondoltad komolyan hogy ilyen emberrel mint te,megfogom osztani...

Szanalmas vagy

2016. febr. 4. 15:22
 9/12 anonim válasza:

Te akkor mi vagy?

16 évesen odaadom magam egy fiúnak aztán meg szépen pofára fogsz esni.Röhejes na csá többet nem foglalkozom gyerekkel.

2016. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Dragam en nem te vagyok,2eve vagyok egyutt a baratommal es meg jopar evet tervezek vele.

Kepzeld a mai vilagba nem mindenki OLYAN..

vannak azert kivetelek is

2016. febr. 4. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!