Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szívecskés párna Valentin...

Szívecskés párna Valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Szingli lányok mit szólnátok hozzá, ha egy pasitól valentin napra szívecskés párnát kapnátok ajándékba amibe az van beleírva hogy szerelmem?

Egy olyan pasitól kapnátok akit 3 hónapja ismertek, és nem vagytok közömbösek iránta, de még nem történ nagyon semmi.



2017. febr. 18. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valentin nap elmúlt. Szerintem furcsa és ijesztő,ha nem járunk akkor nem vagyok a szerelme.

Inkább hívjon el egy randira, az tényleg romantikus, esélyt ad a másik mégjobban megismerésére és a kapcsolat akár elindulhat a "hivatalossá" válás irányába.

2017. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1.nek igaza van. ez a parnas dolog meg nekem mar kapcsolatban sem tetszene, nagyon giccses.
2017. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Már rég elmúlt. Ébredés!
2017. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ez szép. Birom az ilyen ötletes fazonokat.
2017. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valentin napkor adtam. Igaziból az illető örült nekik meg meglepődött. De sokkolta is őt. Ezért gondoltam végzek egy kis kutatást.
2017. febr. 18. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Erről hogy három hónapja ismeritek egymást az jutott eszembe akibe szerelmes vagyok, szóval elképzeltem hogy ő adná és arra jutottam hogy nagyon örülnék:)
2017. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon sok lenne, de nem is szoktam ilyen sok időt várni egy kapcsolattal, ha bejöttök egymásnak akkor már összejöttetek volna, nem? Az ajándék egyébként kapcsolatban is nagyon gagyi és nyálas lenne, mégis mit csináljak otthon egy szerelmem feliratú párnával?
2017. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mennék többet a közelébe, azt hiszem.

S rossz véleménnyel lennék az ízléséről. Még a saját páromnak is a fejéhez vágnék egy ilyen giccses borzalmat.Ja, nem vagyok szingli, de ez nem változtat a véleményemen. Ha NEM vagyok valakivel kapcsolatban, az csak ne adjon ilyet, amivel arra utal, hogy ő már valahol a párjának tekint, de nem volt tökös ahhoz, hogy ezt megmondja nekem. Vagy ez lenne a vallomás? Mert ha megfelelő szinten van a kapcsolat hozzá, akkor OK is lehet, ez a lány érzésein múlik (ha szereti a srácot, akkor a párnát akkor is tolerálni képes, ha utálja. mondjuk ha a lány stílusa nagyon más s ez látszik rajta, akkor rossz jel, hogy a fickó nem látja ezt. de gondolom, nem ez a helyzet).


Gondolom, sejted, hogy ahány lány, annyiféleképpen reagál le bármilyen helyzetet... S nem tudjuk, hogy odavan érted vagy csak el tudja képzelni, hogy egyszer majd valami, de ez még neki sok(k).


Nem kellett volna az elején leírnom a saját reakciómat, nem vagyok tipikus. Valahányszor egy srác közölte, hogy tetszem neki, megvádoltam azzal, hogy rövidtávú elmezavarban vagy pocsék ízlésben szenved... Vannak lányok, akikkel nehezebb.

2017. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!