Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szív alakú piros, i love you...

Szív alakú piros, i love you feliretos párna jó ötlet?

Figyelt kérdés
Már előfordult párszor hogy elloptam alvás közbe a barátomtól a párnát, ezért gondoltam veszek neki egy ilyen szivecskés párnát, mellé meg magamnak egy szexi piros fehérneműt, piros mosnit amit magamra kötök és befekszek az ágyba igy a párnára. Szerintetek?:)

2014. febr. 11. 20:33
 1/7 anonim válasza:
jujjj ez nagyon jó :) tuti tetszik majd neki
2014. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és mert távkapcsoalt, még gondoltam befújom azzal a parfümmel picit amit használok, had érezze minden este az illatom.. :)
2014. febr. 11. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Piros szív alakú párnát csak a lányok szeretik.. A fiúknak ez túl giccses. Csak addig lesz az ágyban amíg te látod, amint kiteszed a lábad a lakásból a szekrényben fog lapulni.

18/F

2014. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden fiú más és más, van aki nem örül neki,és van aki igen. :) Semmit nem 'dugott' még el amit adtam neki,sőőt! Ennyi erővel a karkötőt meg a nyakláncot is biztos leveszi, és csak akkor veszi fel ha vele vagyok meg esténként amikor skypozunk. Valakinek az számit hogy gondolnak rá, mig más nem örül mindennek. Ő az előbbi, te az utóbbi. :)
2014. febr. 11. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kérdezed, hogy jó ötlet vagy sem??

Én is azt mondom, hogy ilyen szív alakú párnák már nekem mint lánynak is túl giccses..

Te ismered a párodat ha ő szereti az ilyen giccses dolgokat akkor vegyél neki.

Az én páromat egy ilyen párnával világgá lehetne zavarni..

Nem a párnával lenne gondja, hanem azzal hogy szív alakú..

2014. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a párnát kihagyod, a többi úgy szerintem jó lesz.
2014. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szív alakú, piros, i love you feliratos párna... hát ez durva erőszak a jóízlés ellen.. Nincs egyetlen hetero srác sem a világon, akinek bejönne egy ilyen "ajándék".

A többi rendben van :)

2014. febr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!