Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Fő kategória: Mit vegyek...

Fő kategória: Mit vegyek VALENTINNAPRA?!?! (Lent olvasd a FONTOS történetet! )

Figyelt kérdés

10 éves vagyok. Az a fiú akibe szerelmes vagyok az is 10. A tanárnőnknek elmondtam hogy szerelmes vagyok Gáborba (mert így hívják) és erre tanárnő azt mondta hogy ő is szerelmes belém. Én nagyon meglepődtem. Gábor elmondta ezt a barátjának az én barátom meghallotta és elmondta nekem. De Gábor tagadja hogy szerelmes belém. Amikor a barátai azt mondják mindenki szeme előtt Gábornak hogy itt a kis barátnőd.

1.kérdés: Szerintetek Gábor szerelmes belém?

2.kérdés: Az szokásos ha egy fiú nem akarja bevallani a szerelmet?

3.kérdés: Mit vegyek neki VALENTINNAPRAAAA?!?!?

Ennyi de nyugodtan írjatok ha valamit nem értetek!

Előre is köszi!!!



2018. febr. 8. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. sosem lehet tudni, de lehetseges, hogy szeret teged, csak 2. nyuszi bevallani mindenki elott ( ez termeszetes)

3. csokit es irj egy kepeslapot , amit te keszitesz.

2018. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy Mozaikos, szöveges matekpélda lenne. xD
2018. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
1. Gábor vagy szerelmes beléd, vagy nem, majd kiderül(vagy nem). 2. Megesik, ilyenkor addig kell pofozni, amíg be nem vallja. 3.Amíg nem "vallott", addig semmit.
2018. febr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

A tanárnőtől nem volt szép, hogy elárulta Gábor érzelmeit. Az ilyesmit titokban illik tartani!

A fiúk nem szívesen beszélnek az érzéseikről, felnőttkorban sem, gyerek,tinikorban meg szerintem cikinek tartja a haverok előtt.

A Valentin nap a szerelmesek ünnepe, azoké, akik egy párt alkotnak.

2018. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit, mert a fiúnak illik, hogy vegyen/adjon valamit a lánynak, ha tetszik neki. Vagy ha már járnak, akkor kölcsönösen meglepik egymást valami aprósággal. Ha nagyon tetszik neked, akkor a maximum, amit el tudok képzelni, hogy anyukáddal süttök valami sütit, viszel be az iskolába kóstolót és megkínálod vele (esetleg csak neki adsz belőle és megmondod, hogy te készítetted.) Ha mégsem szerelmes beléd, akkor sem ciki szerintem, ha megkínálod sütivel. De ha adsz neki valami szívecskés képeslapot, ilyesmit és nem szerelmes beléd, akkor viszont ciki lesz neked.
2018. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát még negyven körül sem vallják ám be!!

:) Vegyél neki egy csokit.:) És ne foglalkozz a barátaival ilyenkor ez megy hogy húzzák a másikat.

:)

2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentet!!! Sokat segítettetek
2018. jún. 7. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, mi történt? Gábor behajtotta már a macit a málnásba?
2018. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
10 évesen felesleges bármit is venni főleg, hogy nem jártok (az sem biztos hogy szerelmes beléd) és amúgy is a fiúnak kell vennie valamit először nem neked
2019. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 06:57

Miért? Mi, férfiak valami felsőbbrendű létformának számítunk, és előjogaink vannak? ne nevettess már! Ez nem a középkor.

2019. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!