Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Szerintetek jó ajándék egy...

Szerintetek jó ajándék egy lánynak?

Figyelt kérdés

Nos egy hete vagyunk együtt de már nagyon régóta együtt akartunk lenni mert bejöttünk egymásnak meg mára szeretjük is egymást. Csak inkább még ismerkedtünk. De nem is ez a lényeg hanem az hogy szerintetek valami kis cuki szeretlekes vagy hasonló feliratu bögre egy cuki szerelmes idezetü párna vagy egy kis plüss mackó tetszene neki?? Plusz ugyebár valamilyen csoki még.

Maximum 5 ezer ft-ra gondoltam amit elköltenék. Szerintetek elég vagy kevés? Jók lesznek ezek az ötletek vagy keressek mást??


2018. febr. 10. 22:48
 1/5 anonim válasza:
71%

Szerintem jó ötletek, meg + egy szál virágnak (pl rózsa, vagy valami, ami a kedvence) biztos örülne :)

16/L

2018. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nap szerintem nem a drága ajándékokról szól, hanem az együtt töltött időről, a szeretetről, a figyelmességröl.

Az ajándék jelképes is lehet. Az ötleteid jók.

2018. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ezek jó ötletek Valentin- napra, ahogy a virág is, ha szereti. Ilyenkor nem igazán az ajándék pénzbeli értéke a lényeg.
2018. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sok.

Legyen inkább egy jó ötlet, ami illik hozzá. Nekem ezek túl sablonosak.

De biztosan örülni fog bárminek, mert örül, hogy gondolsz rá.

Nekem elég lenne egy csoki/bonbon vagy egy szál virág.

Vagy egy meghívás cukrászdába sütizni egyet.

2018. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Lányfüggő. Én őszinte ember vagyok, eléggé messziről látszana az arcomon az undor a fentiektől... Nem szoktam ajándékot kidobni, de ezeket kivágnám (a plüssmacit nem, de azért az is túl snassz, a kicsit eredetibb plüssöket kedvelem).

A csoki OK. Virág semmiképp, max. a kedvenceim, de a virágot akkor is a szárán szeretem.

Lehet, hogy ő nem, de arra kívánok rávilágítani, hogy egyéniség a kedvesed, nem "egy lány", akinek az tetszik, amit "a lányok" szeretnek. Nem minden lány szereti az iszonyat klisés giccses vackokat, de azt sem, hogy ezreket költs ilyenekre. Én életemben egyszer kaptam szívecskés macit (nem párkapcsolatban), az még elfért valahol (kedveltem azt, akitől kaptam, no), de ha minden évben ilyet kapnék, azonnal vágnám ki, nem szeretem az értelmetlen porfogókat.

2018. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!