Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mi az értelme a VALENTIN...

Mi az értelme a VALENTIN NAPNAK? miért van?

Figyelt kérdés

#ünnep #virág #szerelem #kapcsolat #mi az értelme a valentin napnak
2019. febr. 13. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Azért van, hogy felpezsdítse a kereskedelmet, és az eccerűpógár zsebéból ki lehessen húzni a pénzt. Én konkrétan utálom. Az ember vagy a pololba kívnja a másikat, vagy figyelmes vele mind a 365,25 napban. Én pl. a volt barátnőimmel inkább a saját évfordulót ünnepeltem, most pedig a házasságit, ami egyenlő megismerkedés dátumával (persze pár év eltéréssel). Ezután valentinnapon max a kutyám születésnapját ünnepeljük...
2019. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
56%
Azért, hogy a kereskedők megszedjék magukat a sok idiótán akiket ilyenkor elkap az ajándékvásárlási láz és mindenféle használhatatlan giccsre elvernek egy fél vagyont.
2019. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
4%

nincs olyan hogy valentin nap... vagy is a magyaroknak nincs!

nő nap van ;)

2019. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
7%
(vagy is nem ekkor van nő nap hanem márciusba)
2019. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
biznisz
2019. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak biznisz. Minden más pénzköltési lehetőség messze van még (anyák napja, nőnap), a karácsony meg már nagyon távoli, hát legyen valami, amivel kiszedik az ember zsebéből a zsetont februárban is.
2019. febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Átvett szokás. Nincs vele semmi baj, csak ne legyen kötelező.

Egyébként mint minden ünnep, megtöri a hétköznapokat.

2019. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Es ha vkinek biznisz, az nem tok mind1 nektek? :D mert en sem veszek csecsebecseket a viragosban, de nem zavar, ha mas vesz es ez bevetelt hoz egy kereskedonek. Nektek miert faj? Amugy ez meg gyenge szoveg hogy ott az ev maradek 364 napja, mert ennyi erovel egyik unnepen se kell kedvesnek lenni /ajandekozni, hisz olyankor is ott az ev 364 masik napja... :)

En szeretem, kedveskedek a ferjemnek, finomat fozok neki, iszunk valamit, vagy elmegyunk valahova, o viragot hoz nekem. Ebben mi a rossz??? :) jah, h van aki semmit nem kap ( soha), es ezert savanyu a szolo.

2019. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazért mint bármelyik ünnep. Kicsit kiszakít a mindennapok egyhangúságából.

Azt meg nem is értem, honnan veszi bárki is hogy aki Valentin napot tart, az az év többi napján ne szeretné ugyanúgy a párját, ne kedveskedne neki. Ettől még miért ne lehetne egy ünnepnapot is szentelni neki? Ha valakinek nem tetszik, ne tartsa, nem kötelező. De ha egyes pároknak ez örömet okoz, és ártani se ártanak vele másoknak, miért ne tegyék, de őszintén?

2019. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Utálom a valentin napot. Hazánkban nincsen hagyománya, de mivel baromi jó üzlet így behozták. Azoknak való, akik máshogyan nem tudják kimutatni a szeretetüket, csak giccses csokiszívekkel meg lufikkal. A páromnak kijelentettem, hogy ezen a napon nem vagyok hajlandó semmiféle ünneplésre, és semmiféle ajándékot nem fogadok el. Persze a kereskedelem évről-évre nagyobb feneket kerít ennek az "ünnepnek", hogy a Karácsonyhoz hasonlóan ész nélkül költsed a pénzed. Le a valentin nappal!!!
2019. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!