Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mi az értelme a VALENTIN...

Mi az értelme a VALENTIN NAPNAK? miért van?

Figyelt kérdés

#ünnep #virág #szerelem #kapcsolat #mi az értelme a valentin napnak
2019. febr. 13. 18:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
23%
Amerika majmolása és pénzköltési akció!
2019. febr. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
15%

Egy idősödő nő lobbizott , hogy bejöjjön a köztudatba a Valentin nap.

Mit gondoltok milyen vállalkozása volt ?

Virágüzlete volt a szentemnek, hogy rúgnék bele egy nagyot.

2019. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%

#8: "Nektek miert faj? Amugy ez meg gyenge szoveg hogy ott az ev maradek 364 napja, mert ennyi erovel egyik unnepen se kell kedvesnek lenni /ajandekozni, hisz olyankor is ott az ev 364 masik napja... :)"


Butácska hasonlat. Az év 364 másik napján nincs pl. húsvét, vagy a masík 363-on nincs karácsony. De ha házasságban, kapcsolatban vagy, az ott van folyamatosan normális esetben. Bár a kommented alapján ki tudja.:)


"En szeretem, kedveskedek a ferjemnek, finomat fozok neki, iszunk valamit, vagy elmegyunk valahova, o viragot hoz nekem. Ebben mi a rossz??? :) jah, h van aki semmit nem kap ( soha), es ezert savanyu a szolo."


Ha csak ilyenkor fözöl finomat, és csak ekkor kapsz virágot, akkor neked savanyú és ezt vetíted ki a többiekre. Ez lehet a frusztrációd oka. Szeritem menjetek el valami féle párterápiára. Bizos van erre is szakember.

2019. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4%

#8: Annyit még hozzá, hogy azért mert valaki nem ért egyet valamivel, nem azt jelnti hogy"fáj neki". Úgy tünik inkább neked fáj, hogy más nem csinálja ezt az egynapos színjátékot, mert nekik természetes, hogy gondolnak egymásra, és máskor is tudnak figyelmesek lenni.


Az értékrendröl is elárul valamit, hogy a "kapni valamit" okor egyeseknek örömöt vagy hiányt. Nekem pl. sokkal többet jelent, ha elmegyünk együtt télen welnessezni a kedvenc helyünkre, nyáron meg mondjuk vitorlázni vagy kirándulni. Él nem tudnám képzelni, hogy mondjuk kapok egy dobozzal a kedvenc szivaromból. Vagy kapok estére borsófözeléket.:DDD

2019. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Senkinek nem kötelező ünnepelni. ;)
2019. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5%

Kedves E. Manci, a piros kéz nyokodásával csak leleplezted, hogy rátapintottam a fájó pontra.

Köszönöm a megerösítést.:)

2019. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!