Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Miért érdemes Afrikába menni?

Miért érdemes Afrikába menni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallani hogy "dél afrikai házában történt ez meg az", vagy ott vett házat, oda utazott.

De miért? Ez Dél Afrika melyik része? Miért költöznek oda? Milyenek ott az árak, fizetések, közbiztonság?

Miért érdemes Afrikába költözni?


2019. aug. 1. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Életemben nem hallottam még azt, hogy "dél afrikai házában történt ez meg az".
2019. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
20%
A malária ebola leishmaniasis trypanosoma meg egyéb ilyen finom kis trópusi betegségek miatt érdemes afrikába költözni!Meg azért is mert a kontinens kb 90%-a élhetetlen az ottani emberek/polgárháboruk/es egyebek miatt!
2019. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

+


vannak nagyon szép tájak, történelmi emlékek

olcsóbb az élet, mint Európában

a legtöbb országban a tél ismeretlen fogalom

sok a tengerpart (bár a legtöbb nincs normálisan kiépülve)

változatos állatvilág


-


betegségek széles tárháza (tífusz, kolera, ebola, malária stb.)

fejletlen infrastruktúra (internet nehézkes, közutak vacakok, autópálya sem gyakori, épületek leromlottsága)

a négerek "nemtörődömsége", teljesen más mentalitásuk van, esetleg ki is nézhetnek fehér voltod miatt

gyakori bűnözés

korrupció

polgárháborúk

munkalehetőség hiánya

szegénység (komplett országok vannak, amelyekhez képest Észak-Borsod is Szilícium-völgy)

veszélyes állatok (szúnyog, oroszlán, orrszarvú, kígyó stb.)

2019. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Afrika nem egy ország. Dél-Afrika sem. Közbiztonság, árak, stb. országonként változóak. Annak normális, élhető helyek, és vannak olyan helyek, ahova nem ajánlatos még turistaként sem utazni.

Ha a Dél-Afrikai Köztársaságra gondoltál, akkor nem ajánlom, hogy odaköltözz. A közbiztonság folyamatosan romlik. Kb. mint Brazíliában, a fehér, normális életet élő emberek zárt lakóparkokban élnek, és nem tanácsos másfele mászkálni.

2019. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Na megint álmodozik a 12 éves kisgyerek. Dél afrikába akar költözni, de egy fillére sincs. Előbb talán végezd el az iskolát!
2019. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5# "Na megint álmodozik a 12 éves kisgyerek. Dél afrikába akar költözni, de egy fillére sincs. Előbb talán végezd el az iskolát!"


12 már jócskán elmúltam, azóta kijártam egy műszaki egyetemet ( BSc+MSc ) és vállakozó lettem :)

Ettől függetlenül akármilyen hihetetlen, nekem is lehetnek hiányosak az információim, pl: Afrikáról. De elárulom, Dél-Amerikáról és Közép-Ázsiáról is. A földrajz sose volt az erősségem, szerencsére soha nem is kellett használnom.

2019. aug. 2. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Hát pedig elég gyerekesen gondolkozól.


Ja persze, itt mindenki mérnök, orvos, meg jól menő vállalkozó XD

2019. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 heil cézár válasza:
100%
Ha Dél-Afrika, az országra gondoltál, ne költözz oda. A fehér boer lakosság szabályosan menekül az országból. Iszonyatosan magas bűnözési és gyilkossági ráták, fehérek ellen elkövetett atrocitások és uszítások (még a kormány által is) jellemzik. Olyan gettók vannak ott, hogy a legrosszabb magyarországi cigánysorok Rózsadombnak tűnnének utána.
2019. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!