Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne kiköltöznöm Dél-Afrikába?

Figyelt kérdés
Anyukam Johannesburgban lakik minden evben kint vagyok nyaron de nemtudom erdemes lenne-e vegleg kikoltoznom. Ti mit tennetek a helyemben? Tudok angolul a nyelvvel nemlenne gond. Egyedul a biztonsag amitol felek mert azon a 2 honap alatt is voltak necces szituk amig kintvoltam.

2017. dec. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Családom ott él... Hát fehér emberként mostanában nem könnyű ott. De vannak nagyon szép helyek. Ha anyukád ott ék, munkát is gondolom, könnyebben találnál. Nagyon más, mint Európa, te tudod, hogy neked ez bejön-e.
2017. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod hogy necces. Te is latod hogy Del-Afrikaban sz*r a helyzet. Munkad mibol-honnan lenne? Afrikaans-ul beszelsz-e (az angol korantsem biztos hogy eleg)?
2017. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Afrikaans mellett bizony sok helyen kell a Zulu is...

Én elèg sokszor voltam kinn, nem biztos hogy tudnèk ott èlni. Jò baràtnőm 15 évig èlt ott, neki nagyon elege lett.

2017. dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!