Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit pakoljak be a bőröndömbe?...

Mit pakoljak be a bőröndömbe? Egyiptomba utazok!

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti mit pakolnátok be, akárhova mennétek... nem akarok ott görcsölni hogy nincs meg valamim. Légyszi segítsetek, mert teljesen feledékeny vagyok. L/16
2010. júl. 31. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

fürdőruhát, naptejet, UV szűrős napszemüveget, olvasnivalót/játékot/mp3at töltővel, papucsot, ujjatlan trikókat, szellős ruhákat, és kb ennnyi.


ne hozz semmilyen hosszú ujjút csak foglalja a helyet.


divatos ruha nem kell, a bazárosok úgyis beszólnak ha zsákba vagy akkor is, nem lehet nyugodtan elmenni mellettük, és 45 fok van körülbelül

(legalábbis itt hurghadán)


kairót, luxort nem javaslom....úgy novemberig... ott még melegebb van és a szél se fúj :-I

2010. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kalapot vagy valamilyen fejfedőt, UV szűrős napszemüveget, naptejet, jól szellőző, könnyű anyagból készült, fehér vagy világos színű, hosszú ujjú felsőt, rövidnadrágot, zárt cipőt (ha nem akarod, hogy homokos legyen a talpad).
2010. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ha külföldre megyek inkább tisztasági cuccokat szoktam vinni.légfrissitő,gyógyszerek,intimo,betadine szappan.hajszáritó,sampon,balzsam.popsitörlö.gyógyszereket vigyél.
2010. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%
Valamilyen tömény italt és minden evés előtt és után dobj be egy felest, hogy megúszd a hasmenést. Nekem ez segített, a legjobb a házipálesz. De mellette meg igyál sokat, mert a tömény is szárít. Szerintem vigyél valamilyen hosszú ujjú és szárú inget, gatyát, mert vannak olyan helyek ahová nem engednek be, ha nem vagy eltakarva rendesen.
2010. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kinn első dolgod legyen elmenni egy közeli gyógyszertárba és venni egy doboz Antinalt (5 font az ára), ez a csodaszer a fáraóátka ellen.

Egyiptomba mindenképp vinnék búvárszemüveget, pipát, és békatalpat, mert a snorizást hiba kihagyni.

2010. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!