Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha most csak 1 kisebb táskával...

Ha most csak 1 kisebb táskával kiutaznák valamilyen arab országba mi lenne velem?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem a vicc kategóriába tartozik ez a kérdés

17 éves fiú vagyok teljesen tönkrement az életem ... pedig milyen vidám voltam még 2 3 évvel ezelőtt mikor a szüleimmel kinn voltunk tunéziába... de sajnos mindenkit elveszítettem akit szerettem 1 éve pont karácsony előtt meghaltak a szüleim(baleset) testvérem 24 éves de azt se tudom hol van és mamám is most halt meg októberbe. teljesen egyedül vagyok iskolába nem járok a tanárokkal is nagyon csúnyán összevesztem... nah és nem akarok tovább mesélni minden össze jött


Van egy kis megtakarított pénzem amibol ki tudnák utazni mondjuk egyiptomba csak ugy a semmibe mindig is nagyon vonzott ez


mi lenne velem ott ?


2011. jan. 2. 13:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Én is azt mondanám, hogy inkább vmi Európai országba menj. Minden ország gyönyörű a maga nemében. Én azt csinálnám a helyedben, hogy tavasszal elindulnék vonattal nyugatra minden cél nélkül, aztán ha találok olyat, ami tetszik, ott maradnék. Olaszország, Francia rivériák, Spanyolország, valamelyik csak bejön majd. Sok sikert!
2011. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 emlya ***** válasza:
Így van EGYIPTOM a LEGGYÖNYÖRŰBB a világon, megyek én is, és vissza sem jövök SOHA TÖBBÉ!!!!!!!!!!
2011. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én csak nyaralni voltam Egyiptomban, de rendesen átláttam az ottani dolgokat, az idegenvezetőm ott él és millió dolgot mesélt.


Aki azt írta a hozzászólásokban, hogy csak ajánlani tudja Egyiptomot, merthogy milyen gyönyörű, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy egy nagyon naiv ember, aki csak a Kartago Tours prospektusának képeit nézegeti.


Én sem ajánlok neked egyetlen arab országot sem.

2011. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Még csak meg ne forduljon a fejedben hogy nyugat Európában menj!!!!!

Inkább menj Oroszországban

2018. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!