Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha most csak 1 kisebb táskával...

Ha most csak 1 kisebb táskával kiutaznák valamilyen arab országba mi lenne velem?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem a vicc kategóriába tartozik ez a kérdés

17 éves fiú vagyok teljesen tönkrement az életem ... pedig milyen vidám voltam még 2 3 évvel ezelőtt mikor a szüleimmel kinn voltunk tunéziába... de sajnos mindenkit elveszítettem akit szerettem 1 éve pont karácsony előtt meghaltak a szüleim(baleset) testvérem 24 éves de azt se tudom hol van és mamám is most halt meg októberbe. teljesen egyedül vagyok iskolába nem járok a tanárokkal is nagyon csúnyán összevesztem... nah és nem akarok tovább mesélni minden össze jött


Van egy kis megtakarított pénzem amibol ki tudnák utazni mondjuk egyiptomba csak ugy a semmibe mindig is nagyon vonzott ez


mi lenne velem ott ?


2011. jan. 2. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kedves baratom aki visszair nekem hogy erdekel teged is az Egyiptom,valaszom hogy a mecsetben muszlimok vannak,es ha egy arab orszagba szeretnel elni tisztaban kell lenned azzal hogy ott a muzulman vallast sziguruan betartjak,persze nem mindenhol, de tenyleg sziria jo hely csak ott nincs demokracia!!! Ha tenyleg erdekel a dolog latogass el a Dar Al Salam mecsetbe, fent leirtam a cimet, es ott valaszt kapsz mindenre csak ido kerdese! Ne felj sok magyar van aki felvette mar az iszlam vallast, kb 200-an....A legroszabb ami tortenik veled ha odamesz,hogy megvendegelnek, etellel es itallal, es vegighalgathatod az eloadast szombat delutanonkent, utana eldontheted hogy szeretnel e arab orszagban elni,vagy sem!
2011. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Békülj ki a tanárokkal, tanulj tovább,legyél képzett ,találj jól fizető állás akár más országban is. Így aztán lesz elég pénzed és mint turista utazhatsz .Jobb ott turistának lenni mint ott élni akarni!
2011. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Panna99 válasza:
0%
EGYIPTOM a világ leggyönyörűbb helye. ne hagyd magad lebeszélni csak MENJ!!!!!
2011. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
panna 99! Eltel mar egyiptomban? En igen es ha valaki nem turistakent megy oda hanem lakini az teljesen mas! Egyiptom kokemeny "kommunista" orszag bar a komunizmus csak egy elmelet de demokracia sincs, a vilagon az izraeli utan az egyiptomi titkosszolgalat a legjobb a vilagon akik azt is figyelik hogy kivel baratkozol, ne akarj egy szegeny 17 eves fiut olyan helyre kuldeni ami bizonytalan! Minden masodik honapban tortenik egy merenylet,vagy egy emberrablas Egyiptomban, csak fel sem tunik a sok egyeb kulfoldi,pl. Afganisztani pokolgepes merenyletek kozott a hiradoban...Mindegy majd eldonti a fiu,de en ha mindenaron arab orszagba menne a gyerek, akkor libanon,vagy Szaud Arabia, de teljesen mindegy mert 17 evesen az europai union kivul ugysem mehet maximum szerbiaba vagy ukrainaba illetve horvatorszagba, de europan kivuli utazasnal mar a gepre sem engedik fel!!!
2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Én is éltem kint ráadásul Cairoban.

Hát nem volt fenékig tejfel...sőt.

Alig vártam, hogy hazaköltözhessünk.

Ráadásul elég szarul alakul a politikai helyzet.

Tunéziában már megdöntötték az elnök egyeduralmát, és úgy néz ki Egyiptom lesz a következő.

Libanonban is kezd forrani a hangulat, valamint Algériában, és Jordániában is.

Hagyd ki a közel-keletet egyenlőre.

Próbálj orientálódni inkább ausztria, olasz vagy valami.

Nagyon sajnálom ami veled történt!

Milyen nyelven beszélsz?

milyen munka jöhet szóba?

Van bármilyen téren tapasztalatod?

2011. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szaud Arábiát kivéve!

Azzal messza nem értek egyet.

Ha valahol nincs élet, hát ott abszolut nincs.

Lehet belőle wc pucolo max, de az is csak tradicionális viseletbe.

2011. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
bocsanat kedves elottem szolo csak egy otlet volt a fiunak ha mindenaron hajthatatlan marad es csokonyos akkor inkabb Szaud Arabia mint egyiptom,de igazad van egyik sem neki valo!
2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Barat! Kiataztal mar valahova vagy visszamentel a suliba???
2011. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

hát utazni még nem utaztam ennél jóval többet kéne még tudni róla :)


hát a suli meg olyan csak hogy ott vagyok de nem igazán számít


el akarom felejteni mo t tudom hogy sok minden ide köt/kötött de ugy érzem változtatni kell

2011. jan. 19. 20:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Most igy erzed, en is igy voltam ezzel a dologgal de egy ev vandorlas utan rajottem hogy csak itthon a legjobb,keserves iskola volt az enyem,de ha te is vegigjarod ezt az iskolat mint en garantaltan hazamegy es jol fogod magad erezni! Ha nem erzed magad jol miert nem koltozol egy masik videkre ahol senkit sem ismersz es van ugyanolyan iskola mint amibe most jarsz. Vizumot biztos hogy nem kapsz egyiptomba 20 eves korodig mert ott csak 20 eves kortol vagy felnott, es nem erdekli oket hogy magyarorszagon 18 a korhatar. Szerintem nyari szunetedben utazz egy kicsit Ny-europaba,nem dragak a repjegyek,de a szallas nem olcso ny-on. Vagy nezz szet egy kicsit magyarorszagon mas videken, lehet hogy talalsz egy jobb helyet,en pl biztos hogy szivesen laknek Gyorben! Baratsagos emberek es jo a fizetes is meg vannak ott is iskolak!!!A testvereddel ha joban voltal meg tudod kerestetni mivel gondolom o a gyamod 18 eves korodig! Bejelented a rendorsegen hogy eltunt es keresni fogjak, de lehet hogy kulfoldon van ezt neked kell tudni te jobban ismered a sajat tesodat! Keress egy rendes lanyt ,az minden rosszat elfeledtet!
2011. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!