Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nigériába történő utazáshoz...

Nigériába történő utazáshoz kérek segítséget, tippeket. Melyik légitársasággal érdemes utazni, stb?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.

2011. nov. 16. 11:04
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Kedves #10!


Bocsáss meg, azért feltételeztem, mert rendszeresen ezt olvasom hasonló témával kapcsolatban. Azonkívül érdemi információval nem szolgáltál. Akkor miért is írtad? Kicsit unalmas.


Én kb. 10 vegyes házaspárt ismerek. Abból kettő feleség dagi. Na, ennyit az önbizalom hiányos kövér nőkről.

2011. nov. 18. 08:41
 12/37 anonim válasza:
A helyedben nem mennék. Budapesten ok csak bicskájuk van a "norvég cserediákoknak" de ott AK47 esük!
2011. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, hogy miért sajnáltok egy kis AIDS-et a kérdezőtől??


Arról nem beszélve, hogy az sem biztos, hogy már az első héten "megungabungázzák" a helyi nagyfarkúak.


...és majd csak akkor eszik meg, ha már a helyi törzs sem tud vele mit kezdeni!!

2011. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Kedves #13-as!


Rosszindulatú, arrogáns és bunkó vagy. De semmi baj. Már kezdtem hiányolni az ilyen típusú hozzászólást. Köszönöm, hogy idődet és energiádat pazaroltad a számomra fontos kérdésre. Kívánom, hogy annál sokkal nagyobb örömeid legyenek az életben, mint amikor megírtad ezt a hozzászólást!

2011. nov. 24. 11:45
 15/37 anonim ***** válasza:
27%

Még te bunkózol le másokat, amikor egyedül még légitársaságot sem tudsz találni és itt kuncsorogsz segítségért?!!

Na akkor ki is a bunkó??


Na hess, már várnak a niggereid!

Minden esetre ne vegyél retúr jegyet!

2011. nov. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

:-) Édespofa vagy. Kérlek, olvasd el még egyszer a kérdést. Tippet kértem, hogy pl. melyikkel érdemes utazni. Biztos rosszul fogalmaztam meg, de azt hittem, hogy ebből kitűnik, hogy olyan választ szeretnék kapni, ha valaki tudja, akármilyen okból. Érdekes, volt olyan, aki tudott mondani tippet. Ezek szerint mégis jó volt a kérdés.


Csak mellékesen jegyzem meg, az viszont nem derül ki a kérdésből, hogy én utazom... Ne örülj, maradok az országban.


Bocsánat, hogy lebunkóztalak. Most, hogy visszaolvastam mindkét hozzászólásodat, rájöttem, hogy te igazából egy rendkívül kedves, barátságos ember vagy, és még szépen is beszélsz.


Isten áldjon!

2011. nov. 25. 07:54
 17/37 anonim ***** válasza:
Márpedig igaza van annak, aki szerint nem klappol, ha valaki faszi után kimegy Afrikába. Okés, hogy izmosak, meg nagy nekik, de annyira más kultúra, hogy jó eséllyel zátonyra fut a dolog. Van egy film, meg regény is, afrikai szerető, asszony otthon könnyezik rajta. szerintem meg alapmű lenne, ha elvennénk belőle a romantikus mázt. Így jár minden fehér nő, ki a fekákra bukik, agy a legtöbben.
2011. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es!


Nagyon sajnálom, hogy ismét egy téves következtetés sarkallt valakit válaszadásra.


Nem tudom, hogy a kérdésből, vagy valamelyik kommentből jutott ez eszedbe. Sehol nem írtam, hogy én utazom és pasi után, és azt sem írtam le, hogy kim utazik kihez, milyen céllal. Tehát, akkor még egyszer, nem én szándékozom utazni, és aki megy, nem hirtelen felindulásból egy jól átmulatott éjszaka miatt. Én sem, és akinek szeretnék segíteni, ő sem utazott még repülőgépen. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt, hátha kapok jó tippet. #6-os válaszoló segített is.


Mindenki másnak köszönöm a jellemfejlesztő hozzászólását.

2011. dec. 4. 01:21
 19/37 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nem azért kapod így, mert okosak vagyunk, hanem mert a javát akarjuk a titokzatos utazónak, hátha így észbe kap, vagy le tudja róla beszélni valaki.
2011. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Szívesen. Nem azért kapod így, mert okosak vagyunk, hanem mert a javát akarjuk a titokzatos utazónak, hátha így észbe kap, vagy le tudja róla beszélni valaki."


Nekem valahogy nem ez a szándék tűnt ki. :-((( De hát mondhatok én itt bármit..., csak rosszabb lesz.

2011. dec. 4. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!