Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nigériába történő utazáshoz...

Nigériába történő utazáshoz kérek segítséget, tippeket. Melyik légitársasággal érdemes utazni, stb?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.

2011. nov. 16. 11:04
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Ja! Az utazóban semmi titokzatos nincs, csak épp nem gondolom, hogy ahhoz, hogy normális és hasznos választ kapjak, ki kellene teregetnem a családi kapcsolataimat.

A kérdés szempontjából teljesen mindegy, hogy aki utazik, fehér vagy fekete, idős vagy fiatal, férjem vagy apám.

2011. dec. 4. 21:26
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
tudod mit? van ez a jelenség (feka srácok, magyar lányok, külföldi srácok-magyar lányok stb..) és ez idegesítő. Oszt ha már van lehetőség, elmondom a véleményem. Aztán lehet, nincs igazam, meg nem ide tatozik, ne szívd mellre. jó utat!
2011. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
0%
nigger asd
2011. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a topikban néha hihetetlen válaszolok születnek. Néha nem tudom, sírjak, vagy nevessek rajtuk.

Mindegy, nem csoda, hogy ott tart kis országunk, ahol, ilyen rosszindulatú emberekkel benne...


Kérdező, hova utaznál? Lagosba?

Egyébként attól függ, mikor utazol, Egyptair, Turkish Airlines, vagy esetleg Quatarral.

2012. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszönjük a segítséget.


Igen, Lagos. Februárra volt tervezve, de most úgy néz ki, hogy nem fog sikerülni.

2012. jan. 5. 13:45
 26/37 Csurmi válasza:

Hűha! Szegény utazó, remélem nem olvassa ezt a kérdést! Szerintem legolcsóbb ha Londonig fapadossal mész, és onnan British Airways, Alitalia vagy Royal Air Maroc.


Nigéria tényleg kicsit veszélyes tud lenni, ha valaki nem ismeri a szokásokat.Kíséret nélkül, egyedül, csak úgy szerintem se utazzon a rokonod. Ha van egy helyi aki segít neki akkor minden OK lesz.

2012. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, megnézzük ezt a változatot is. :-) Ez is felmerült, mert Londonban lakik egy barát. Lehet, hogy együtt mennek.


Köszi, helyben már lesz ismerős. Náluk fog lakni.

2012. jan. 6. 13:05
 28/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon kemény ez a kérdésed, mármint az, hogy micsoda válaszokat kaptál.

Engem nagyon érdekel Afrika, minden kis szegletével együtt. El is kezdtem olvasni a válaszokat, hátha találok valami hasznosat, de kb. 10 hozzászólás után abbahagytam, és jöttem reagálni.

Kis faluban laknak a szüleim, én Pestre költöztem, ez teljesen ugyanolyan. A kis faluban annyit látnak Pestből, hogy a tv-ben mutogatják hogy éppen mennyi baleset meg gyilkosság volt. Kislányom, ne menj Pestre mert megölnek. Ez ugyanolyan. Az undorító, tudatlan, okosnak látszó embereknek üzenem, hogy attól hogy láttad a tv-ben, vagy olvastad neten, attól az még nem biztos hogy úgy van! Ha láttad a saját szemeddel, akkor van úgy!!!!!!!!!!!!


Kedves Kérdező, neked sok sikert a kijutáshoz :)

2012. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Köszönjük. :-)


Részemről nincs gond. Tudtam, hogy gyalázkodó kommentek is lesznek. Név és arc nélkül nagyon könnyen jön ki az előítélet.

2012. febr. 23. 13:33
 30/37 anonim ***** válasza:

Ó igen, először én is meglepődtem mikor kiírtam pár kérdést, hogy micsoda válaszok érkeztek rá... De hát ilyenek vagyunk mi emberek :)

Halad az Afrika-project? :)

2012. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!