Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy arab sráccal.nagyon kedves,angolul beszélünk,soha nem tolakodik,udvarias.őszintének tűnnek az érzései,de én félek,mert naiv vagyok.úgy érzem szerelmes vagyok.először mondta menjek ki,állja a költségeim.mondtam neki,hogy jöjjön el ő.azt mondja megtesz mindent hogy találkozhassunk.de nem tudom ő hogy tudja ezt elintézni,nekem kell vízumot kérni neki?nagyon félek az egésztől,de beleőrülök,mert szeretem.(Algéria-Setifben lakik)
2012. febr. 7. 09:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szereny velemenyem, hogy nem eri meg a kockazatot.

Tudom milyen szerelmesnek lenni, milyen az, amikor remegve varod hogy hivjon, egesz nap korulotte forognak a gondolataid es allandoan rola abrandozol. De hidd el, egy ilyen bizonytalan ember irant nem eri meg a szerelmedet taplalnod. Csak ugy tudsz ebbol "kigyogyulni" hogy MINDEN kapcsolatot megszakitasz vele. Email, skype, minden! Mondd neki, hogy bocsi de egy ex-baratod elokerult es ujra fellangolt minden... legyel eros es legyel vele szigoru mikor leallitod es megkered, hgoy o se keressen. Hidd el, ha teljesen elvagod magad tole heteken belul rendbe jossz, foleg, ha eljarsz ide-oda es ismerkedsz uj emberekkel.


Tudom, h nem szabad altalanositani, es csunya dolog egy egesz nemzetet (arabok) beskatulyazni, de ez a "szerelem" nem eri meg a kockazatot, foleg ugy, hogy tobb negativ tapasztalat van mint pozitiv.


(pedaul az amerikai belugyminiszterium ova inti az allampolgarait, hogy Algeriaba utazzank es akik mindenaron menni akarnak, azokat is keri, hogy gondoljak at ujra a tervet.... ez azert sejtet valamit...:(

2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Szerintem meg ne akarj meghalni. Van egy kedves lany ismerosom aki szinten egy Arab emberbe szeretett bele. Az Arab ficko eljott Magyarorszagra es addig fuzte a lanyt aki mellesleg egy altalanos iskolaban volt tanar, hogy kiment vele. Kb 2 honapot volt kinn es hazajott. Nem ismerem a reszleteket. Senki sem ismeri. A lany ra ket honapra visszament tanitani de nem ugyanaz az ember volt. Lefogyott es az o szemebol is eltunt az "elet". Senkivel nem hajlando errol beszelni es senki sem tudja hogy mi tortent. Szerintem ne csinald. Azt hogy meddig tud az ember "szineszkedni". Evekig... a celert. Vigyazz magadra.
2012. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%

miért pont arab? Nincs itthon elég pasi ?:D

szerintem mindenképp felejtsd el!

2012. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Egy gazdag arab sejk? Ha neked nem kell, add meg a számát!


20/F

2012. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
:D :D
2012. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Sziasztok!

Kedves Kérdező!

Az Interneten való ismerkedés kockázatos, pláne akkor, ha külföldivel ismerkedik össze valaki.

Elolvastam a kommenteket, és amikor olvastam azt a kommentet, amely arról szólt, hogy mit művelt a német fickó a Kati nevű hölggyel, a hideg futkosott a hátamon,pedig húsz éve még Internet sem volt, és mégis megtörténhettek ilyesmik már akkor, akkor el lehet képzelni, hogy most mik történhetnek.

Nem kell ahhoz arabnak lenni, hogy valaki átvágja a másikat.

Nincs ötletem, hogy mit csinálj, szerintem próbálj szerencsét: jöjjön magyarországra, mutatkozzon be a szüleidnek, barátaidnak, és akkor közösen el tudjátok dönteni, hogy hogyan legyen tovább.

Üdv: Napirai

2012. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Légy nagyon óvatos...ki tudja...bár én ismerek egy teljesen normális arab embert, akinek magyar felesége, és gyerekei vannak...
2012. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Oké, de az az arab előtte személyesen is megismerkedett a nővel, és nem vitte el sehova, hanem itt élnek.

Neten beszéltél valakivel, azt se tudod, kicsoda-micsoda, és képes lennél nekiadni az életed? Fogadjunk, hogy Alkonyat mániás vagy. Nőj fel, és felejtsd el a hapsit, alapból aki neten csapja a szelet az nem normális, még ha magyar, akkor se.

2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Kedves Utolsó!

Nem kellene elítélni azokat, akik Interneten ismerkednek, mert vannak emberek, akik tényleg nem tudnak máshogyan ismerkedni, aminek számos oka lehet.

Tény azonban, hogy sokkal nehezebben kivédhetők a neten a rossz szándékú emberek, de aki ügyes, az ki tudja szűrni ezt.

Egy barátnőm megismerkedett neten egy holland fickóval, együtt voltak másfél évig, és szétmentek azóta, de ő nem volt rossz szándékú. Ez szerencse kérdése szerintem.

Az nagyon sarkos megfogalmazás, hogy aki neten csapja a szelet az nem normális, mert számos oka van annak, hogy nem tud máshol ismerkedni, pl. reggeltől estig dolgozik, utál diszkóba járni, kis faluban lakik, és ott ismer mindenkit, és ot nem találta meg a párját, stb.

Nem rossz az Internet, csak jól kell használni.

Ha külföldivel ismerkedünk meg, akkor egyáltalán nem tartom rossznak, ha a két család felveszi egymással a kapcsolatot, ha párkapcsolatról van szó, és egymásal tisztázzák, hogy most akkor mi is van. Tudom, hogy ez maradi gondolkodásnak tűnik, de ez tűnik számomra a legbiztonságosabbnak.

Ha én a neten találnám meg a páromat, én tutibiztos, hogy megkérném a szüleimet, hogy vegyék fel a kapcsolatot a fickó családjával, és beszéljenek velük, pedig nem vagyok én sem tinédzser csaj, harmincéves vagyok majdnem.

Ha valaki skype-on beszélget a másikkal, az már majdnem olyan, mintha személyesen beszélne vele.

Ha valaki megismerkedik valakivel neten, és igaz, szerelmes lesz, de ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy azzal az emberrel szeretné az illető leélni az életét.

Üdv: Napirai

2012. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ez valóban nehéz kérdés,lehet hazudni is.Egyébként napi szinten 5-6 órát beszélünk skypon egy jó ideje,tisztában vagyunk a kultúrális különbségekkel.Ennek ellenére egy találkozó bármiféle kötelezettségek nélkül talán nem jelent még rosszat.Lehet személyesen már az egész nem olyan lesz.Ezt nem lehet tudni,egyébként nyelvi nehézségeink is vannak,ami mégjobban megnehezíti a dolgokat.Ezenkívül kikötöttem,hogy én az országot nem hagyom el.Tisztában van a dolgokkal.Vannak félelmeim,és természetesen itt is rengeteg rossz dolgot hallok.Nem tudom még magam sem hogy legyen,de köszönöm mindenkinek a véleményét:)
2012. febr. 15. 21:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!