Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy arab sráccal.nagyon kedves,angolul beszélünk,soha nem tolakodik,udvarias.őszintének tűnnek az érzései,de én félek,mert naiv vagyok.úgy érzem szerelmes vagyok.először mondta menjek ki,állja a költségeim.mondtam neki,hogy jöjjön el ő.azt mondja megtesz mindent hogy találkozhassunk.de nem tudom ő hogy tudja ezt elintézni,nekem kell vízumot kérni neki?nagyon félek az egésztől,de beleőrülök,mert szeretem.(Algéria-Setifben lakik)
2012. febr. 7. 09:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el az internetet, azokat sem, akik ott ismerkednek, csak ne gondolják komolyan, amíg személyesen nem találkoztak. Majd ha személyesen is megismerték egymást, és működik, akkor szerencséjük van, de azért ez nagyon ritka. Amúgy nagyon jól teszed, hogy nem akarsz kimenni, végülis ő a férfi, az ő dolga utánad menni. A barátom húgának török a párja, és nagyon jól megvannak, csak az a gáz, hogy a fickónak már 4 gyereke van, és elvált a feleségétől, tehát azért a biztonság kedvéért kérdezd meg tőle, milyen kapcsolatai voltak előtted. Tudod, hogy az araboknál hogy megy a házasság? Ha ő modern arab, akkor nincs gáz, de ha nem, akkor gáz van, mert el fog adni két tevéért. (lehet hogy viccnek hangzik, de ott tényleg így megy)
2012. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az egy teljesen más kultúra. Inkább felejtsd el. Amíg ismerkedtek addig minden jó és szép. Utána meg nem enged haza, félholtra ver stb...
2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Neee! Ha annyira szeret akkor oldja meg és jöjjön ő ide!
2012. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy azóta mi lett veletek?
2012. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Szia!Igazából a mai napig beszélünk,hamarosan tervezzük a találkozást,ő jön ide.most már elég jól megismertük egymást.aztán majd kiderül,ha eljön,hogyan tovább:)
2012. ápr. 21. 22:29
 26/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál. :) Én is megismertem közben egy jemeni fiút, aki most ide jár egyetemre Pestre. Nem sokat beszéltünk eddig. És bár mindketten mondtuk a másiknak, hogy szeretnénk egymással találkozni, egyenlőre nem beszéltünk erről komolyabban. Talán azért sem, mert én is kicsit bizonytalan vagyok ilyen témában, hiszen sok rosszat lehet hallani ezekről a viszonyokról. :/
2012. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem,hogy soha nem lehet általánosítani.Mindenütt a világban vannak jó és rossz emberek,nem kell messzire menni itt Magyarországon is van elég bőven.most már töb mint 4 hónapja beszélünk napi szinten meg skype meg sms és telefonok.szóval nem hinném hogy valaki ilyen szinten megjátssza magát.neked is azt ajánlom,hogy sok beszélgetés ismerkedjetek,nem kell elkapkodni semmit:)
2012. ápr. 24. 21:22
 28/28 anonim ***** válasza:
szia! mi a helyzet a sráccal, mi lett veletek?
2017. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!