Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom partjain sok kagyló...

Egyiptom partjain sok kagyló van? :D

Figyelt kérdés
Tavaly görögországba voltunk és mindenkinek megígértem viszek tengerparton talált kagylókat.. rá is készültem, azt hittem lesz ott bőven.. erre.. 1cm-esnél nagyobbat nem nagyon találtam.. búvárkodni kellett érte. Egyiptomban számíthatok nagyobbakra, vagy kb ugyan erre?..:D

2012. ápr. 8. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiptomból nem szabad kivinni semmi hasonlót. Ha elkapnak a határon nagyon csúnyán megbüntetnek!
2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta az idegenvezető, hogy ha ki akarunk lopni korallt, kagylót, vagy a fél vörös-tengert Egyiptomból, akkor alufóliával béleljük ki a bőröndöt, és nem lesz gáz. :D


Amúgy kígyó ott sem lesz. vigyél nekik napóleon halat. egy jó 250-300 kilósat. Travel Service mindent felenged a gépére, csak kézi poggyászban vidd.

2012. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem élőre gondoltam.. vagy a kagylóhéjat sem szabad?:O azt is észreveszik és megbüntetnek?:O
2012. ápr. 9. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyat sem szabad.
2012. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semmi olyat nem szabad hozni, ami a tengerben, illetve afölött élt/él. (am kicsit vicces, mert a reptéren a check in pultok előtt van egy pálmafa, és a cserepe tele van dobálva mindenféle lopott élőlénnyel.) ezek szerint az idegenvezető becsekkolás előtt általában szól még 1x, hogy csak okosan az ilyen dolgokkal, és ott gondolják meg az emberek magukat.


Egyik ismerősöm kaméleont vagy gőtét vagy valami hasonlót haza lopott Tunéziából pár éve, és 1 évig élt náluk :D

2012. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem hallod nincs egy se mert az egyiptomi istenek azzal táplálkoznak
2012. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Úgy bizony! Tudtad,hogy úgy születnek meg a Tengeri csillagok?
2012. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát persze úgy hogy az istenek kiganélyolják magukból!
2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!