Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hová érdemes leginkább utazni?...

Hová érdemes leginkább utazni? Marokkó, Tunézia, Egyiptom? Miért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez érdeklődés és pénz kérdése.

Nálam Marokkó, mert ott még nem (többiben igen) voltam (2 hét múlva megyek)

2012. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyiptom, mert ott a legszebb a tenger és ott színvonalasabbak a szállodák.
2012. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tunézia meg olcsóbb és a 4 csillagos szálloda jó.
2012. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Biaa*-* ***** válasza:
52%
tunéziába sokkal szebb a tengerpart mint egyiptomban...marokkóba még nem voltam,ezért nem tudom..tunéziába és egyiptomba voltam...tunézia szerintem jobb..
2012. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
34%
milyen jó egyeseknek... én még sehol se voltam európán kívül ott is csak kevés helyen. ha dögleni szeretnék tunézia ha felfedezni tanulni érdekeset látni egyiptom és ha már ez a 2 megvolt akkor mennék marokkóba
2012. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyiptomban rossz a hangulat, sztem. én oda még pár évig nem mennék. Tunézia nem olyan látványos, de nyugis, és szokva vannak az európaiakkal. Marokkóban még nem voltam.
2012. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tade ***** válasza:
53%
Attol fugg. En egyiptomra szavazok, mivel muveszeti es regeszeti szempontbol gazdag orszag. Gondolj a piramisokra, a kiroi nemzeti muzeumra, en voltam Luxorban, lattam a faraok temetkezesi helyet, a kiralyok volgyet, hajoztam a Niluson, lattam a Hasepsut templomat, a karnaki templomot es az ott levo szentely.... a voros tenger gadzag korallokban gadzag az elovilaga...en buvarkodtam es felejthetetlen elmeny....en Egyiptomra szavazok....
2012. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tade ***** válasza:
elnezest..kairoi nemzeti muzeum
2012. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Biaa*-* ***** válasza:
mert nem voltál tunèziába....
2012. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
szerintem ne indulj egyiptomba se marokkóba mert ott sok a zavargás viszont tunézia nagyon szép helly és sok érdekes látni való van ott de csak azért tudom mert én is voltam már ott a nagy bácssimm volt pedig marokkóba és azt mondta hogy nem volt valami jó a nagy szüleim szerint egyiptom gyönyörű de sok a baleset és a zavargás szóval szerint meny tunnéziába mert oda nagyon megéri ellmenni de az utazás is csak pénz kérdése égyébként a lagólcsobb uti cél a 3 közül:szerintem tunézia már lehet utazni 45000-ft tól
2012. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!