Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hova érdemes utazni szeptember...

Hova érdemes utazni szeptember végén, Egyiptomba vagy Tunéziba? és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
pupil m. te mihez szóltál hozzá? Senki nem mondott semmi rosszat, úristen hol élsz te?:)
2012. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9/11 és még néhányan. Se egyiptomi se tunéziai se semmilyen ország belpolitikai eseményeihez ne szóljatok hozzá saját kútfejetekre támaszkodva! Híradásokat ajánlom inkább, vagy újságból, vagy tv-ből. TV-k bemutatják még a fegyveres harcokat is, HA még nem hallottatok volna erről, persze nem kötelező elhinni, szemeteknek sem kell hinni -- de legalább n é h a tájékozódjatok. Azután jöhet a mese.
2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi az infókat és a jó tanácsokat,de Mallorca mellett döntöttünk!ott biztos béke honol!:)
2012. jún. 18. 19:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Pupil m, neked komoly szüvegértelmezési gondjaid vannak. Sürgősen fordulj egy általános iskolai tanítóhoz.
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Belső info: az média össze vissza hazudik Egyiptomról. amikor volt a forradalom, Hurghadán bulit tartottak! nem bántják a turistákat!!!!! nem kell mindent elhinni. egyébként a Vörös-tenger olyan hihetetlenül színes, hogy az elképesztő. Higgyetek nekem, nincs gáz, persze épp most vannak a választások, szóval majd kiderül, h mi lesz. Nekem nagyon sok ismerősöm (még rokonom is) él ott, szóval elég jól tájékozott vagyok e téren. bocsi, csak úgy éreztem, ezt azért nem árt tisztázni...
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Egyiptom,Hurghada,csodás utazás volt,mentünk Cairo,stb bvoltunk buvárkodni,ahol fehér homokpart volt^^ azóta is hiányzik...

2éve voltam és mindig eszembe jut^^

2012. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dényey Zsolt válasza:
Én New Yorkba mennék, mindenféleképpen szept. 11. után. de lehet előtte is.
2012. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
egyiptomban most dúl a vita, szerintem tunézia, mi is ott voltunk, szép hely :)
2012. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!