Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a szeptember eleji időjárással Split és környékén? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Milyen akkor a tenger és az élet a horvát partokon?
2012. márc. 17. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát, olyan tavaszias. fürödni azért nem fürödnék akkor... én akkor már tuti nem mennék
2012. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Igaz, csak egyszer jártam szeptember közepén Splitben, de akkor nagyon szép, kellemes volt az idő és sokan fürödtek. Trogir ott van mellette, a hely gyönyörű, kellemes fürdőhelynek is.
2012. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, hogy itt minden "szakértő" hozzászól és alaposan összekeverik a Balatonnal!!!


Split környéke, azaz dél Dalmácia, szeptemberben szinte ugyanazt nyújtja mint nyáron, csak már kisebb a tömeg.

Az idő pont ugyan olyan meleg és nem igazodik az iskolakezdéshez.

Tavaly szeptemberen, pl. Trogírnál, még 27-28 C fokos volt az Adria vize és a legerősebb faktorszámú naptejet kellett, hogy használjuk.

Ugyanis mi minden évben oda járunk, de csak utószezonban.

Akkor már nincsen tömeg és sokkal olcsóbb minden.

Találtunk egy csodás vízparti apartmant, itt a linkje:

[link]

Tudom, mindenkinek ajánlani, aki a normális körülményeket kedveli.

Volt, hogy már csak októberben volt itt hely mert későn foglaltunk, de azt sem bántuk meg, mert pont ugyan olyan jó idő volt, ráadásul részesei lehettünk a Trogír környékén zajló mandarinszüretnek.

Kb 100-150 Ft-ért árulták minden sarkon a frissen szedett mandarin kilóját.

Szóval egészen nyugodtan lehet utószezonban is menni!!

(Ha egyéb kérdés van, priviben is szívesen segítek.)

2012. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!