Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európába tenger mellé hova...

Európába tenger mellé hova érdemes menni szeptember közepe után, hogy még lehessen fürdeni a tengerben?

Figyelt kérdés
Édesanyámat szeretném elvinni, a csúcsidő kizárva a tömeg és az extra meleg miatt. Mit ajánlanátok?
2011. jan. 24. 17:22
 1/5 Morozov válasza:
Nem lehetsz biztos benne,hogy a vízhőmérséklet megfelel az igényeidnek,mert ez nagyon kiszámíthatatlan pl.: az egyik haverom szeptemberben ment Spanyolországba,és nem tudott bemenni a vízbe. A legegyszerűbb,ha Horvátországba mész,mert az még viszonylag olcsó is,így nem buksz rajta akkorát,ha rossz idő lesz...
2011. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kanári-szigetekre nyugodtan.
2011. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előszezonban nem tudsz menni? Mi tavaly az előszezon utolsó hetében voltunk Olaszországban, és a tengerben baromi jót lehetett már fürödni! Ha mindenképpen utószezon akkor én is valami környékbélit javasolnék!
2011. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Előszezon is kizárva, az én munkám miatt, olyankor nem tudok elszabadulni.
2011. jan. 25. 06:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kanári-szigeteken hideg a víz (mindig, nem csak szeptemberben), Horvátországban pedig nagy a valószínűsége annak, hogy esik. Szerintem Dél-Olaszország a legjobb megoldás, Puglia, ott tutira meleg a víz.
2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!