Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen Marokkó közbiztonsága?

Milyen Marokkó közbiztonsága?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Olyasmi, mint Magyarországé.

A vezetők szerint minden rendben van!

2012. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Vagy négy éve voltam ott, nem volt semmi probléma, rendőrt is gyakran látni (bár inkább csak franciául meg arabul beszélnek). Mondjuk azzal jó ha tisztában van az ember hogy őt nyugati fejőstehénnek nézik, rámenősen üzletelnek és ahol lehet megpróbálják átverni, rosszul adnak vissza, utólag próbálnak módosítani a feltételeken (mondjuk egy balatoni nyaralás után a magyar ember ehhez szokva van); de lopni nem loptak tőlünk.
2012. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor kb arra számítsak, mint itthon!
2012. okt. 25. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 09:39!


Nem tudom merre jártál, gyanítom hogy turistás helyeken(Fez, Marrakesh)


Egészen másokat fogsz tapasztalni ha letérsz a turistaösvényekről.


Kérdező, igyál sok mentateát kint!

2012. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hollófernyiges ***** válasza:
Aludtunk Atlasz-beli berber faluban (Toubkal-mászás közben), voltunk a sivatagban, végigmentünk a tengerparti kisvárosokon Rabattól lefelé. Mindezt bérelt kisbusszal, nem tudom ez mennyire számít turistásnak, mert nem kerestük külön a nyomornegyedeket, oda mentünk ahol lehet nézni valamit.
2012. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Tangierben, Chefchaouenben, Fezben, Marrakeshben, Agadírban, és Dakhlaban jártam. Még Fezben és Marrakeshben sem éreztem hogy lehúznának(később Kairóban tanultam meg milyen a lehúzós vircsaft).


Lehet hogy pechetek volt, vagy nekem volt nagy mázlim de én csupa barátságos emberrel találkoztam, szinte mindenkivel tudtam franciául beszélni(ami nagy segítség mert más arab országokban nem tudtam európai közvetítői nyelven megértetni magam).

2012. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 27. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott is vannak olyan szemetek mint itthon, hogy kirabolnak stb. de alapvetően elfogadható... Nem a legjobb, de annyira jó, hogy biztonságban érzed magad.
2012. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mar...bocsanat....en orulok...hogy megusztam....es nem ajanlatos leterni a turistaosvenyrol.... jobb ha korultekinto vagy..... a mosolygas es tulzott kedvesseg....nem oszinte...../sok esetbe/....
2012. nov. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Marokkó a legtisztább, legbiztonságosabb az arab világban és az emberek kedvesek!!!
2012. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!