Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mind1 milyen okok miatt de 10 hónapra Afrikába kell költöznünk (anyum foglalkozása miatt).Nem tudom mit tegyek,választhatnám azt,hogy apukámhoz költözök de anya nagyon nem szeretné és ha felhozom a témát a húgom is rögtön elkezd sírni. Gyűlölöm a meleget és nem tudom,hogy képes lennék-e ott élni,oda járni suliba,van ott egyáltalán iskola? Amúgy van egy kis faluba,városban ahhoz közel ahol élni fogunk...De valószínű,hogy ha vissza jövünk évet kell ismételnem mert azt az évet a sulim nem fogadja el.. Szerintetek? Ti mit tennétek?

15/L



2013. márc. 31. 11:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Talán azért nem tudom mert nem tudja elmondani...Ha lenne rám 10 perce és megkérdezné,hog mi volt ma a suliban akkor lehet,hogy én is megkérdezném,hogy mi a foglalkozása!!!
2013. ápr. 2. 13:30
 12/22 problem3girl válasza:
0%

nem éri meg !

1.Évet ismételni nagyon gáz dolog lehet.

2.Látni is rossz lenne azt ami afrikában történik.

3.Tudsz folyékonyan beszélni angolul?

4.Ott az iskolákban alapokat tanítanak.Nem olyanokat mint itthon.

5.Anyukádat nem is érdekli ,hogy évet kellene ismételned.Mert ha nem szerintem örökre akar kiköltözni. :/

2013. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy év ismétlés még nem a világ, ki lehet bírni. Amilyen élményekben részt vehetsz, simán megéri. Arról meg nem is beszélve, hogy kitudja később meg-e bánod. Ha olyan nagyon szörnyű ott kint, akkor meg csak feltudnak pakolni egy repülőre, hogy visszagyere.
2013. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Anya szerint lehetnék magántanuló egy évre....ésnem akar ott maradni örökre.
2013. ápr. 2. 20:56
 15/22 anonim válasza:
100%

Én a fél karomat odaadnám azért,amiért te most itt hisztizel.

Amúgy nem gondolod,h ez az utazás javítana a kapcsolatotokon?

Ha szereted az állatokat,akkor segíthetnél anyudnak,biztos örülne neki,ha látná,hogy te is érdeklődsz az ő hivatása iránt.

Engem is nagyon vonz az etológia.

2013. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Szia :) "hasonló" cipőt jártam meg, 14 évesen mi spanyolba költöztünk ki, igaz csak 4 hónapra, nem kellett halasztanom, de 5 éves gimibe jártam, aminek semmi értelme nem volt... ráadásul ált iskola kezdésnél is halasztottam, szóval nekem már 2 év mínusz, mégis megy az életem, soha nem éreztem emiatt hátrányt.. sőt.. na szóval a lényeg, hogy mindenképpen menj ki, hatalmas butaság lenne ezt nem kihasználnod! figyelj, itt az élet ugyanaz lesz ha vissza jössz, de amit ott láthatsz, tapasztalhatsz azt soha, ismétlem soha nem lehet még egyszer részed benne( persze ha csak nem költöznél ki majd egyszer) :D persze elhiszem hogy félsz, én is féltem, se nyelvet nem tudtam se a kultúrát, senkit nem ismertem, mégis hatalmas élmény volt, ennyivel is több lettem.. ráadásul, ahogy látom lehetőséged lenne anyud felé nyitnod is...
2013. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%
Én nem mennék, mert k*rva veszélyes hely.
2013. ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Szia!

Én egy évig éltem Bécsben. Amikor megtudtam, hogy kiköltözünk, nagyon nem akartam. De utána, amikor már eltelt olyan 3 hónap, rájöttem, hogy nagyon király. Lett egy csomó új barátom, jól ment a német és az itthoniakkal sem szakadt meg a kapcsolatom.

Szerintem élj a lehetőséggel, mert ez egy olyan ajándék amit kár eldobni, mert kétszer tutira nem fog az öledbe hullni.

2013. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem elsz a lehetoseggel es Mo-n maradsz akkor eskuszom megkereslek szemelyesen es jol fenekbe billentelek!!!


Hallgass rank, mi idosebbek, tapasztaltabbak vagyunk es hidd el, ha azt mondjuk jo lesz neked akkor jo lesz neked. De ha kimesz es megsem akkor felkereshetsz es te rughatsz engem seggbe mert atvertelek.


Az olyan ostobakra me ne hallgass akik csak azt hajtogatjak h "veszelyes" mert a tudatlan banda meg azzal sincs tisztaban h Afrika nem egy orszag...


Fiatal eleted egyik legfelejthetetlenebb elmenye lesz, erre a nyakam ratennem. (Sokat utaztam szerte a vilagban, most is kulfoldon elek, tudom mirol beszelek!!)

2013. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én is csak 15 éves vagyok, de annyira jó lenne, ha kimehetnék 10 hónapra Afrikába. Irtó szerencsés vagy és szerintem a legjobban tennéd, ha kihasználnád ezt a lehetőséget.
2013. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!