Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mind1 milyen okok miatt de 10 hónapra Afrikába kell költöznünk (anyum foglalkozása miatt).Nem tudom mit tegyek,választhatnám azt,hogy apukámhoz költözök de anya nagyon nem szeretné és ha felhozom a témát a húgom is rögtön elkezd sírni. Gyűlölöm a meleget és nem tudom,hogy képes lennék-e ott élni,oda járni suliba,van ott egyáltalán iskola? Amúgy van egy kis faluba,városban ahhoz közel ahol élni fogunk...De valószínű,hogy ha vissza jövünk évet kell ismételnem mert azt az évet a sulim nem fogadja el.. Szerintetek? Ti mit tennétek?

15/L



2013. márc. 31. 11:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nagyon szerencsés vagy, ha tudnád, hányan lennének a helyedben. :) Szerintem menj anyukáddal, felejthetetlen élményben lenne részed.
2013. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Olyan fura nekem, hogy Afrikába küldenének ki európaiakat dolgozni :D

Apukám is kapott egy ilyen állásajánlatot még kb 3-4 éve, csak ő Nigerbe. (viszont ő mérnök, és "csak" 6 hónapig kellett volna maradnia) Elhiheted, hogy 12-13 évesen én is hisztiztem neki, hogy én nem engedem el. Végül nem is ment, bár nem csak miattam (egyrészt ő is parázott kicsit Afrikától, másrészt a 6 hónapra összesen mindössze 6000 (amerikai) dollárt kapott volna, amennyi pénzt itthon is megkeres)

Én a helyében mentem volna, már csak az élmény miatt is, bár ha most kapna ilyen ajánlatot, még mindig nem "engedném", nekem még Afrika legbiztonságosabb országai is veszélyesnek számítanak. (magamat azért nem féltem annyira, mint a családtagjaimat)


érdekel amúgy, hogy hogyan döntöttél végül :) leírnád?


16L

2013. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!