Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Utazott valaki a neckermannal...

Utazott valaki a neckermannal egyiptomba?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?Mely fakultatív programok a jók?Néztük a 2 napos Kairói utat,4*,Citadella+bazár.Ez milyen?Hurghadából mennénk,4 éves gyerekkel.Vagy menjünk inkább egy naposra,de az messze van,nagyon.Mikor indul,stb?

Tudom,hogy ott elmondja a telepített,de szeretném előre tudni melyiknél mire számíthatok.


2009. szept. 29. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! 4 éves gyerekkel csak a két naposra menjetek mert messze van Cairo nagyjából 8 órányira.

A busz pedig hajnalban indul kb 3-4 körül.

Egy hajtás az egész!

Miért Neckerman? A Kartagonak jobbak az árai, pontosan ugyanazt nyújtják, és van egy csomó gyerekkedvezmény!

2009. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a választ.Hirtelen ötlet volt,többször utaztunk már velük,sosem csalódtunk,párom csak bement,azt tudta,hogy menni szeretnénk,ajánlották,hát befizetett.Régóta szeretnék már oda menni,hát most megyünk...

És a két naposnál hol van alvás?

Milyen a többi program?

2009. okt. 1. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A két naposnál mindig egy olcsóbb és egy drágább szállodát szoktak megadni, ahhoz képest alakul az ár és akkor tudtok választani.
2009. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Többi programról nem nyiltakoznék konkrétan, mert én programozni 8 éve voltam.

Jelenleg kint élek párommal de majd megyünk haza.

Karnak és Luxor nagyon szép volt, de szintén hosszú út.

Sajnos a távolságok nagyok.

Az alapterülethez képes kevés a lakott terület és nagyok a távolságok.

A sivatagi "túra" jó volt hangulatos, de későn van vége emlékeim szerint éjfél körül indulnak vissza a jeepek.

Giftun csodálatos, és szép tiszta a tenger, lehet snorcelingozni.

Szerintem ide simán elmehettek, ha van ilyen a kínálatban.

Picúr játszhat a fehér homokban apával te meg napozol egyet hehe ;)

2009. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!