Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szerintetek biztonságos most...

Szerintetek biztonságos most Egyiptomba menni nyaralni? Ilyeneket olvasok róla:

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 12. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap (vagy tegnapelőtt?) volt egy cikk a Metró újságban erről. Egyelőre még lehet oda utazni, a biztosítások is érvényesek, viszont érdemes mindig a csoporttal maradni, és nem egyedül elkószálni. A turista-paradicsomok biztonságosak, a nagyvárosok kevésbé, oda nem is nagyon érdemes most menni.

Ha valakinek így is tetszik egy nyaralás (nekem nem lenne poén "bezárva" tölteni, az biztos...), akkor lehet menni nyugodtan.

2013. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hurghada és Sharm biztonságos. Nem ajánlott elhagyni a városokat igy szerintem a fakultativ programok nem indulnak. mi jövő héten megyünk Sharm-ra de Cairó-ba Alexandirába nem mennék és nem is ajánlatos.
2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10.-én voltam Kairóban... egy száll tüntetőt se láttam... ezt csak a média csinálja.. fakultatív programokat is indítanak annyi változással, hogy nem a Múzeumhoz mennek hanem a Citadellához..
2013. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, Dahab is biztonságos város.
2019. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!