Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jordániáról mik a vélemények?...

Jordániáról mik a vélemények? Érdemes oda menni nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Nyilvan nem Afrika de veletlen ide irta be.

Muszaly mindig kovezni mi?!

Hat igen a jo Magyar mentalitas.

2010. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jéé:) Én észre se vettem,hogy nem jó kategóriába írtam :D
2010. jan. 22. 16:35
 13/14 anonim válasza:
100%

Én is négyszer voltam már kint, közeli rokonaink is élnek kint. Körülbelül ugyanazt tudom mondani, mint az elöttem lévők. Érdemes megnézni a nagyobb városokat, Vörös és Holt tengert, és természetesen a Petra-t.

Valamelyik válaszoló írta, hogy tísztább hely, nincs annyi szemét, mint Bp-n. Hát én vitatkoznék veled, olyan szemét van szinte mindenhol, hogy az hihetetlen.

2010. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Rengeteg gyönyörű hely van Jordániában. Attól függ, hogy mi érdekel, üdülés, ókori romok, természet, nagyváros, tengerpart...Mindenfélét megtalálsz Jordániában. Nekem a legnagyobb élmény Wadi Rum (vörös sivatag) és Petra volt vmint a Holt-tenger. Az emberek barátságosak (a városban kevésbé). Nagyon más világ mint Európa, fel kell készülni az arabok nőkkel kapcsolatos viselkedésére, vmint az állandó alkudozásra.
2015. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!