Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba utazok. Fog működni...

Egyiptomba utazok. Fog működni a hajvasaló kint?

Figyelt kérdés
Mert mondták sokan h nem mindenhol ugyanazon az áramkörön mennek a háztartási és egyébb müszerek! A hajvasalom :220-240V~50/60Hz 65W
2008. aug. 8. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
ajajjj az a hajvasaló:D énis használomXDD hát nézd ezt nemtudom én:S dee gondolom h fog mennni:S nemigaz h ott nem vasaljáák a hajukat:D
2008. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Vigyél adaptert, mert ha nincsenek is más áramerősségen, a konektor formája más, és másféle villásdugó való bele.
2008. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hol fogsz lakni. Én három szállodát próbáltam ki Egyiptomban (Kairótól egészen a Vörös tengerig), de mindenhol működött a hajszárító és a hajvasaló is. A szállodák mindennel fel vannak szerelve. A külföldi turistákat elkényeztetik, míg ők rendkívüli szegénységben élnek :((( Ha van kérdésed Egyiptomról még, csak tedd fel nyugodtan, nem rég jöttem haza, CSODÁLATOS VOLT!!!!!!!
2008. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Helytöl függ, a job szálodákban van de általában nincsen ezért érdemes a repülötéren venni mert ha a hajvasalot nem tudod bedugni akkor mást se.
2008. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
micsoda problémák:DD de én bennem is felmerülne
2009. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
egyiptom nem afrikában van
2009. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
58%
Én 2008. júliusában voltam Hurghadán a Hilton Long Beach-ben ahol gond nélkül tudtam használni a hajsímítómat.
2009. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
44%
vigyél sapkát vagy kendőt a fejedre, az majd működik!
2009. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%

Szia!


Én 2-szer voltam ott, búvárkodás céljából, egy hajón, de azt megtanultam, hogy Egyiptomban semmi sem biztos! A hajón minden működött, de néha a körülményeket nézve nem biztos. Remélem nem ijesztettelek el, egyébkén csodás hely, de mindenre fel kell készülni.

Nekünk azt mondták, hogy a csapvízből még fogat se mossunk, mert baj lehet belőle, de egy szép szállodában, ha nincs kiírva, akkor épp meg lehet próbálni. (nekünk a hajó miatt mondták, de figyelmeztettek, hogy a szárazföldön se mindig jó)

Éjszaka az utcán vigyázni kell, mert az ember lányát sokan szeretnék feleségül venni (tapasztalat) és ilyenkor nem árt, ha van az ember mellett egy határozott, jó kiállású erős férfi.

Jó utat!

2009. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Fog.
2009. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!