Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nagyon szeretnél elmenni...

Nagyon szeretnél elmenni Egyiptomba (Hurghada) milyen lehet jó hely?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vettél volna 5 másodpercnyi fáradtságot,és beírod a googlba,hogy hurghada,kb 3millió találat közül válogathatnál,és dönthetnéd el hogy milyen hely,és hogy neked jó-e és továbbra is nagyon szeretnél-e menni!
2015. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En rajottem,hogy a sivatagosabb,kopar helyek nem tetszenek.

Nez utana googlen,lehet neked bejon...

2015. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Fantasztikus hely. Mi már 3-szor voltunk Egyiptomban. A resortok nagyon szépek, a kiszolgálás nagyon jó, szép rendezett kertek vannak, és gyönyörű a tengeri élővilág.


Arra kell ügyelni, hogy mindenképpen 5 csillagos és közvetlen tengerparttal rendelkező szállodát keressetek és all incet. Így nem kell elhagyni a resort területét, és nem rontja el semmi a pihenést.


Én egész nap piálni, zabálni és búvárkodni szoktam. Fantasztikus egy hely. De egyébként rengeteg program közül is lehet választani. Például mi el szoktunk menni egy napos hajótúrára, aztán sznorizunk itt-ott. De a sivatagi quadozás is nagyon jó. Kint a semmi közepén száguldozni. A szállodákban is van minden féle animációs program, szóval mindig van mit csinálni.


Ha van valami specifikus kérdésed, nyugodtan írj, szívesen osztom meg a tapasztalataimat.

2015. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én ötször voltam már és imádom :) A legjobb hely Hurghadától délre a Makadi-öböl, jók a szállodák és vannak partközelben csodaszép korallszirtek, halak. Igaz ez fél óra busszal a várostól. Amúgy a város olyan, hogy a fő részek szépen meg vannak csinálva, meg üzlet üzlet hátán, de a kereszt utcákon már nincsen aszfalt és nagy a szegénység. A városi szállodák se rosszak, de nem olyan jó a tengerpart, nincs a vízben semmi látnivaló.
2015. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En regen voltam akkor jo volt,de mar azt mondjak hogy sok ott a betegseg
2015. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon jó hely, többször voltam már. De mostanában átszoktunk Sharm el-Sheikhre. Az még jobb!
2015. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Gyönyoörű!! Fantasztikus a tenger, mi egy hetet voltunk, úgy hogy közben, elmentünk Kairoba, Luxorba és a Királyok Völgyébe.
2015. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
gyönyörű hely szedd össze a cuccod és indulj is nem bánod meg (mondjuk még én soha nem voltam Egyiptomba.
2015. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi is Hurghadán voltunk. Nagyon jó hely. Felhőt nem is láttunk,szikrázó napsütés,meleg tenger. Feltétlen fizess be egy Giftun sziget környéki snorkelezésre !!!Az egy csoda!! És all inclusive legyen az ellátás. Végig koktéloztuk a napot.Este a bazár is nagyon érdekes.Menj ,nem bánod meg.!!!
2015. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!