Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba készülök, sátorral!...

Egyiptomba készülök, sátorral! Hol lehet vagy célszerű ott sátorozni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 10:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem fogadd meg a jótanácsot! Először sátor nélkül /hotelben/ tölts el Egyiptomban egy pár napot! Nézd meg a környéket!Utána szerintem nem akarsz sátorral menni. A hotel egy kánaán, de kint...
2010. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem célszerű Egyiptomban sátorozni hacsak nem szereted az izgalmakat vagy nem félted az életedet. Gyakorlatilag ma már nincs olyan ország, ahol célszerű sátorozni kivétel ha erre kijelölt védett helyen teszed.
2010. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nézz meg pár Bear Grills filmet! /jól írtam?/
2010. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

miért ne sátorozhatna, ismerőseim is tervezték hogy a tengertől nekiindulnak luxorba gyalog és a sivatagban töltik az éjszakát...


persze helyi ismerősökkel egyszerűbb a helyzet...


a közbiztonság jó, de szerintem a vad kutyák bemennének a sátorba... amúgy meg van olyan olcsó szállás, 10-20eurós, reggelivel, nem is koszos, inkább az megéri és úgy körbemenni egyiptomon.

2010. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia.

Én egy hasonló extrém gondolkodású ember vagyok mint te, de hallod erre még én sem gondoltam így :D Én szívesen lennék veled partner hasonló orbitális nagy kalandokban. Ne add fel véletlen sem az ilyen terveidet, nem a hotel lesz az ami feldobja majd az életed. Üdv. 20/f

2012. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!