Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Életem első útja lesz repülőve...

Életem első útja lesz repülővel. Mire számítsak, mit kell majd tennem a reptéren?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok utazni repülővel.Budapestről Londonba. Londonban át kell szállnom egy másik gépre , amelyik Sydneybe megy. Mire számítsak, mire kell oda figyelnem? Milyen érzés elsőnek repülni? Repülőgépen miket lehet majd csinálni vagy egész úton ülsz és semmit tevés vagy alszok ?
2011. máj. 20. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

én 6-7 éves koromban utaztam először és imádom! :D

igaz nagyon fájt a fülem és sokszor sírtam emiatt, volt, hogy az egész úton fájt.. : s (ha neked is előjönne a fülfájás a nyomástól akkor ezt nagy ásításokkal, rágózással tudod megoldani)

szerencsére ezt a gondot mára már kinőttem.. (: (13/L)

imádok ablaknál ülni, általában kicsit hűvös van a gépeken, így nem árt, ha van nálad pulcsi.. imádom nézni a felhőket, előny, ha például hajnalban utazol, vagy este és megtudod nézni a napfelkeltét ill. a naplementét.. a legjobb, ha ablaknál ülsz.. bár az se hátrány, ha legbelül ülsz, így ha ki kell menned pisilni, nem kell mindenkin átmászni :D

2011. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
nekem a felszállásnál mindig beszokott dugulni a fülem, vegyél be egy rágót, amint a gép elindult:)
2011. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Ausztráliába menni, szerintem nem egyszerű úgy menni, hogy ne legyen sötét is.
2011. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem a bal könyökömben van két csavar..(régen eltörtem..egy baleset..) Nem platina van benne. Arról nekem milyen orvosi papírt kell szereznem? valakinek van valami tapasztalata?:)

2011. jún. 11. 13:34
 15/24 anonim válasza:
ha a jegyed ablak mellé szól, mákod van-- amúgy igen uncsi..:D nálunk a stewardessek nagyon segítőkészek voltak, a welcome drink egy jókis jack daniels volt.. ezért jó az első osztály.:D
2011. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nincs meg adva az ülés szám..az gond ???
2011. jún. 12. 11:27
 17/24 anonim válasza:
Nem, itt jó az, hogy hova akarsz. Kb. mint a gyorsvonaton...:D
2011. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

mi ülésszámot a becsekkelés (szép magyarosan) után kaptuk meg.

első repülés vááá :D két magasvérnyomású mellett(egyik anyum) és csak úgy kapkodták a gyógyszereket :DD klassz volt :D

2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Indulásnál amikor beálltatok a kifutóra és lassan elkezd gurulni a gép akkor egyszer csak egy baromi nagyot fog lökni és beleprésel az ülésbe. Olyan mint ha kocsival padlógázt nyomnál csak sokkal erősebb. Nekem ez a kedvenc részem benne :D
2011. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek Átszálláskor újra bekell csekkolnom?
2011. jún. 24. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!