Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Életem első útja lesz repülőve...

Életem első útja lesz repülővel. Mire számítsak, mit kell majd tennem a reptéren?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok utazni repülővel.Budapestről Londonba. Londonban át kell szállnom egy másik gépre , amelyik Sydneybe megy. Mire számítsak, mire kell oda figyelnem? Milyen érzés elsőnek repülni? Repülőgépen miket lehet majd csinálni vagy egész úton ülsz és semmit tevés vagy alszok ?
2011. máj. 20. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na kedves kerdezo, megvolt a nagy repulout???? :) ha igen remelem minden jolment.

Nekem is Au-ba volt az elso repulesem,csak Melbourne-be, egyedul, mindennemu angol nyelvtudas nelkul, ...hat be is voltam sz@r va rendesen... de aztan siman ment csak marha unalmas volt:( azt hittem sosem erek mar ide:) es most megyek egy honapra MO-ra, de mar elore unom...

2011. júl. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

4-szer repültem, utoljára múlt héten. 4-ből 1 volt igen sz@r. Azt hittem nem birom ki úgy féltem. Olyan nyomás volt a fejemben azt hittem szétrobban. A többiek is panaszkodtak.

Hány óra oda az út egyébként? Én is szeretnék valami ilyen helyre eljutni, de nem hiszem hogy kibirnák ilyen hosszú utat repülővel. Tényleg ti hogy birtátok ki? :)

2011. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolso.

mikor jottem az ausztral legitarsasaggal az azt hiszem 27 ora volt... hat mit ne mondjak, nem a legkellemesebb elmenyeim koze tartozik, pedig mindig is szerettem volna repulovel utazni es nincs is vele semmi baj csak az ido...

Most qatarral megyek haza van uj jarata ami kozvetlen melbourne-budapest, vagyis dohaban es bukarestben van utmegszakitas, az csak 24 ora.Vissza Melbournebe csak 20ora(nincs Bukarest). Hat ugy vagyok vele ha nem lenne muszaj akkor nem repkednek ennyit. De ha nem egyedul utazol akkor talan konnyebb. De hogy jot is mondjak, Ausztraliaert megeri!!!!!

2011. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!