Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Életem első útja lesz repülőve...

Életem első útja lesz repülővel. Mire számítsak, mit kell majd tennem a reptéren?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok utazni repülővel.Budapestről Londonba. Londonban át kell szállnom egy másik gépre , amelyik Sydneybe megy. Mire számítsak, mire kell oda figyelnem? Milyen érzés elsőnek repülni? Repülőgépen miket lehet majd csinálni vagy egész úton ülsz és semmit tevés vagy alszok ?
2011. máj. 20. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

szia!


Csak ablak mellé ülj! Amúgy nagyon uncsi XD mi Szingapúrba mentünk és lehetett tv-t nézni :P

2011. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Lehet pl. olvasni, esetleg laptopon fülessel filmet nézni.
2011. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Ferihegyen még egyszerű, mert ott segítenek és nem is nagy reptér. Viszont, ha ott feljutsz a gépre, akkor nagyjából képet kapsz, h mi folyik minden reptéren. Viszont az átszállásban sokat nem tudok segíteni. Az "átszállási szűzességemet" augusztusban vesztem el. Itt van néhány hasznos dolog, amit tudni kell. A kérdés írója én voltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__180613.. Amúgy MP3 lejátszót, könyvet, Nintendo DS-t lehet használni felszállás után. Egy barátom a laptopját is tudta használni. Jó utat! Marhára irigyellek ám Ausztráliáért. Vissza ne menj Mo-ra onnan! :D
2011. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

nem csak laptopról lehet tv-t nézni. Vannak olyan gépek, amiken az ülés hátulján van kis tv :)

Mondjuk MO-n nem biztos :)))

2011. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Majd igyekszem ablak mellé ülni, köszönöm a válaszokat. Nekem csak kézipogyászom lesz,böröndel meg ilyenekkel nem lesz gondom :)

Londonban az 5-s Terminálra érkezek majd és a 3-as Terminálra kell át mennem. Erre van két órahosszám elég idő ez az átszállásra ?


valahogy így fog történi ?

http://www.youtube.com/watch?v=BVPBtU2TUgA


Végig Qantas légitársasággal megyek.

2011. máj. 21. 10:47
 6/24 anonim válasza:
36%
Tolakodj, akkor tuti helyed lesz! Engem egy nyanya majdnem letolt felszállásnál a lépcsőről mire én meg megmagyaráztam neki h huzzon a sunyeszba, ne pofátlankodjon elém... ülj a szárnnyal egy vonalba, vagy kicsit mögé, vigyél fényképező gépet, minden baromi jó föntről.
2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Megnyugodhatsz, 2 óra bőven elég lesz az átszálláshoz, még ha eltévedsz akkor is!
2011. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, legjobban az átszállástol tartok.
2011. jún. 1. 00:14
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

de jó neked..

Ha annyira félsz, küldd el a jegyet, feláldozom magam érted :))))

2011. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

a jegy névre szól, nem lehet csakúgy küldözgetni....


majd számíts a tér gürbülésére, a nehézségi erőre, ami belelapít az ülésbe felszálláskor. Én első esetekben tök élveztem a gyorsulást, most meg már meg sem érzem.

2011. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!