Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Szeretitek Ausztráliát? Ha...

Szeretitek Ausztráliát? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint imádom, nekem az egyik best, hanem a best) :D
2011. dec. 16. 23:11
1 2
 11/14 anonim válasza:

Tetszik mert szép táj.

És az ausztrálok tolják legjobban a shuffle dance-t

2012. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Koala, Kenguru nézd azt a színházat! Farmok, Lovak anyád jaj bocs :$ Teve! ja az nem ott van :S Nem csak állatok vannak ott még hanem....... Négerek! Szeretem Ausztráliát. És te a sört?
2012. jan. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban elek 2009 0ta es nagyon szeretem. Tenyleg gyonyoru. Az, hogy hol milyenek az emberek nagyon valtozo. En Brisbaneben es Gold Coaston eltem eddig. Itt az emberek nagyon lazak, kedvesek, de a fiatalok sokszor eleg korlatoltak (persze nem mind). Foleg a pia es bulik erdeklik oket plane a Gold Coaston. Melbournebe nem reg volt szerencsem eljutni es nagyon tetszett, nagyon mas. Tenyleg Europai hangulata van es az meberek is jobban oltoznek mint itt Queenslandben. En sokfele ausztrallal talalkoztam miota itt elek, nagy hiba altalanositani. Nekem tobb a jo, mint a rossz tapasztalatom.
2012. jan. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En nagyon! Szep, jo, teli lehetosegekkel, konnyebb elettel, kevesebb stresszel!
2012. jan. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!