Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mi történik ha túltartózkodok...

Mi történik ha túltartózkodok ausztráliában de a kitoloncolás költségeit nem tudom kifizetni?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha x időre ez esetén kitiltanak , majd repülővel deportálnak az országból , akkor ugye a kitoloncolás költségeit ( ügyintézés , hatóságok költsége , repülőjegy , stb ) nekem kell utólag kifizetni , de ha nem áll rendelkezésemre az összeg akkor mi történik ? bebörtönöznek ?
2011. dec. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az sok mindentől függ. Ha a saját költségeidből el tudod hagyni az országot x időn belül akkor semmi gáz nem lehet ezzel kapcsolatba. De ha ők fizetik a költségeket, utazás és még sorolhatnám akkor is rengeteg variáció van. Vagy ledolgozod közmunkával a saját hazádban, vagy a fizetésedből levonnak x összeget, vagy ha úgy van börtön, de annak kevesebb az esélye.
2011. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idovel tartozkodal tul? 28 nap megengedett, utana hosszsabbithatsz es ezutan kerhetsz hidalo vizumot is.

Regen az ausztral allam fizette a kitoloncolas koltsegeit, szerintem van kis kapu meg mindig ahol meg mindig igy is megoldhato.

A masik, az, hogy csakis return jeggyel johettel be az orszagba. Mi van azzal? Ha le is jart, ilyen esetekben felhasznalhato vagy legalabbis egy resze, foleg ha megmutatod az ausztral bevandorolasi irodaban.


[link]


Meg ezt talaltam egy forumon:

The Australian government only pays for a flight in extreme cases where a person has been in immigration detention for some time and doesn't have enough money to pay for their own deportation flight. That then becomes a debt to the Australian government and they will not be allowed back into Australia while that debt is outstanding.

2011. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég nagy sziget, nem tudsz valahol elbújni a bevándorlásiak elől?
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!