Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ténlyeg ennyibe kerül a...

Ténlyeg ennyibe kerül a repülőjegy Ausztráliába?

Figyelt kérdés

700 ezer től 1 millió forintig?

És ez csak oda vagy oda-vissza?


2012. máj. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél tuti, hogy van olcsóbb, nem jól keresed az árakat, de ha ennyiért képes voltál találni az biztos oda-vissza. Mi 300ért utaztunk Dél-Amerikába..
2012. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árak mindig oda-vissza értendők, kivétel, ha direkt csak oda útra keresel. Ausztráliába mindig drága a jegy, mivel nagyon messze van, hosszú a repülési idő.(cca. 20 òra az út.). Legutóbb 389.000 Ft/fő áron utaztam Sydney-be, Londonból. Ha időben foglalsz és rendszeresen figyeled az árakat, akkor kifoghatsz jó ajánlatokat, de 300.000 Ft alatt nem fogsz jegyet kapni szerintem.
2012. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ausztráliába a legolcsóbb repülőjegyek Budapestről Sydney-be szólnak ide érdemes keresned. A legolcsóbb árak 300-400 ezer Ft között mozognak, ha nincs fix dátum, amikor repülni szeretnél, viszont számít az ár, ezt a listát érdemes figyelned:

[link]

2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 250 ezerért megyek Szombaton, amit áprilisban foglaltam le!Budapest - Melbourne!

Tudom ajánlani a Qatar airwayst! A legolcsóbb és a legrövidebb!

Good Luck!

2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!