Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » A vízumdíjat minden esetben...

A vízumdíjat minden esetben ki kell fizetni? Lsd. Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy értem, ha igénylem a bevándorláshoz szükséges vízumot, és ugye az rengeteg idő még elbírálják (tudom több év), csak akkor kell a vizum díját kifizetni, ha megkaptam, vagy minden esetben pl. ha igényeltem és elutasították a kérelmem akkor is??Köszönöm szépen a hasznos válszokaT!


2009. júl. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,

nem irod, h milyen állampolgár vagy, és hova vándorolnál be!

Egyébként a vízumdíjat mindig be kell fizetni, anélkül be se adhatod a kérelmet, és ha el is utasítják, nem kapod vissza a befizetett összeget.

Úgy vedd hogy annak az ügyintézőnek a munkadíja aki átveszi az iratokat, kielemzi, választ ír, és ehhez használ tollat - papirt - számítógépet - áramot stb.

De Uniós állampolgároknak már nincs letelepedés és bevándorlás Magyarországra, a törvények megváltoztak.

2009. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt hittem egyértelmű, hogy Ausztráliába,mert ebbe a rovatba írtam. Magyarországról...ez biztos, hogy mindenképp be kell fizetni a kb. fél milliót,akkor is ha elutasítják a kérelmem?köszönöm
2009. júl. 19. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, bocsi figyelmetlen voltam


a vizumdíjakat mindenképp be kell fizetni.

Szerintem az a biztos, amit a konzulátuson megkérdezel, valahol a 12 kerületben van egy kirendeltségük

2009. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Azt lehet tudni, hogy körülbelül milyen árban van a bevándorlási vízum, vagy a munkavállalási? Csak körülbelül...
2009. júl. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!